Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


darq ONLINE

Użytkownik od 02 kwi 2005
W tej chwili Przegląda: Sprzedam ptaszniki, skorpiony i...
Ostatnio aktywny Dzisiaj, 10:24

Moje posty

W temacie:Monocentropus balfouri x3 hodowla spostrzeżenia

19 marca 2023 - 13:28

Mi w grupówkach balf nigdy się nie zdarzyło aby się zjadały, jeżeli były straty to padały podczas wylinek. Jeżeli go nie ma to prędzej bym obstawiał że to jakieś świerszcze/mączniki/drewnojady go zjadły gdy liniał jeżeli zawsze w opór biegały po terrarium.  Samice nie pobiły się o samca:) jeżeli się "pobiły" to o terrytorium,  a w ogóle to po wielkości płci młodych egzemplarzy nie rozpoznasz i nawet nie wiesz czy to były samice.


W temacie:Monocentropus balfouri x3 hodowla spostrzeżenia

13 marca 2023 - 21:27

pewnie siedzi gdzieś zakopany w torfie:)


W temacie:Pomoc w identyfikacji gatunku.

12 czerwca 2022 - 13:49

Na podstawie tak słabych zdjęć nie da się tego jednoznacznie określić, ale prawdopodobnie to Tliltocatl albopilosus "Honduras".

 

W temacie:Ile czasu dorasta L. Parahybana

11 czerwca 2022 - 10:49

Nie ma pewności że kiedykolwiek osiągnie te 10dc, a na pewno nie w 3 miesiące.   Z dużymi ptasznikami jest tak, że szybko osiągną spore rozmiary, ale nie wszystkie Lasiodora czy Theraphosa będą tymi gigantami, to już cecha osobnicza. Teoretycznie z każdą wylinką (które przy dorosłych ptasznikach nie są częste) ptasznik będzie coraz większy, ale może też się zdarzyć że przyrosty będą już minimalne. Może przy najbliższej wylince nastąpi ogromny skok wielkości, ale prawdopodobnie do tych 10dc jeżeli już miałaby tyle mieć dzielą Cię lata, a nie tygodnie.© 2001-2023 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.