Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


darq

Użytkownik od 02 kwi 2005
W tej chwili Ogląda stronę główną
Ostatnio aktywny Dzisiaj, 20:38

Moje posty

W temacie:Wyciek limfy z odwłoka

26 października 2025 - 09:46

Małe uszkodzenia odwłoka i niewielkie wycieki limfy ptaszniki same potrafią sobie zasklepić - wkładają odnóża do otworu gębowego a później pocierają nimi miejsce rany zabezpieczając uszkodzenie, więc przy niewielkim ubytku ptasznikowi potrzebny jedynie spokój i czas na regenerację.  Ale z drugiej strony odwłok to bardzo wrażliwa część ciała pająka i jeżeli coś poważniejszego się tam uszkodziło to nawet jakakolwiek Twoja ingerencja będzie daremna. 


W temacie:Pamphobeteus sp machalla samica 9DC

21 września 2025 - 17:43

to na zdjęciu to raczej P. sp mascara







© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.