Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -

Historia serwisu


Serwis terrarium.ht.pl powstał w 6 sierpnia 2001 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie internautów na wiedzę związaną z hodowlą zwierząt terraryjnych. W ówczesnym okresie istniał tylko i wyłącznie jeden serwis internetowy który nie zaspokajał większych potrzeb na wiedzę (ówczesne terrarium.pl - screen poniżej). W 2002 roku nastąpiło przekształcenie w serwis terrarium.com.pl. Następnie w 2015 roku forum zostało wydzielone na osobny adres terrarium.pl i pod tą domeną istnieje po dziś dzień. Serwis tworzą przede wszystkim użytkownicy i im aktualne terrarium.pl zawdzięcza swój sukces.
Dodany obrazekDodany obrazek


Wygląd serwisu terrarium.ht.pl oraz serwisu ówczesnego terrarium.pl w 2001 roku


W październiku 2012 serwis terrarium.com.pl zostaje podzielony na dwie części - społeczną w tym m.in. ogłoszenia, forum, galeria użytkowników zostaje przeniesiona na adres terrarium.pl natomiast mocna część merytoryczna, artykuły, opisy gatunkowe pozostaje na adresie terrarium.com.pl

W sierpniu 2014 roku przywracamy dział spis gatunków pod nazwą Moja hodowla, przenieśliśmy również stare gatunki hodowane.


Kto zarządza forum można sprawdzić na stronie Nasz zespół.

W sprawach reklamowych zapraszamy do działu Reklama

Pozostałe sprawy dział Kontakt

http://www.terrarium.pl/index.php?app=contactus


0 Komentarze


© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.