Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Strony serwisowe


Regulamin

sty 28 2015 16:54 | terrarium w Strony serwisowe

---Regulamin - korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Na serwisie terrarium.com.pl i terrarium.pl obowiązuje poniższy regulamin. Rejestracja oznacza jego zaakceptowanie oraz stanowi deklarację stosowania się do niego. Niestosowanie się do regulaminu skutkować będzie otrzymywaniem punktów karnych.

Serwis terrarium.com.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści i grafiki zamieszczone na forum przez użytkowników, jednakże jest gotowe udostępnić organom ścigania wszelkie narzędzia jakie posiada w celu zwalczania łamania prawa.

Podstawą korzystania z serwisu terrarium.pl [oraz forów stron współpracujących z forum] jest stosowanie się do ogólno panującej netykiety (http://www.netykieta.prv.pl). Ponadto obowiązują następujące zasady:

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    *****

Historia serwisu

lis 02 2013 15:37 | terrarium w Strony serwisowe

Serwis terrarium.ht.pl powstał w 6 sierpnia 2001 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie internautów na wiedzę związaną z hodowlą zwierząt terraryjnych. W ówczesnym okresie istniał tylko i wyłącznie jeden serwis internetowy który nie zaspokajał większych potrzeb na wiedzę (ówczesne terrarium.pl - screen poniżej). W 2002 roku nastąpiło przekształcenie w serwis terrarium.com.pl. Następnie w 2015 roku forum zostało wydzielone na osobny adres terrarium.pl i pod tą domeną istnieje po dziś dzień. Serwis tworzą przede wszystkim użytkownicy i im aktualne terrarium.pl zawdzięcza swój sukces.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Nasze reklamy

kwi 04 2014 19:26 | terrarium w Strony serwisowe

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na naszej stronie, odwiedź dział reklama. Natomiast poniżej prezentujemy nasze reklamy które mogą Państwo wykorzystać na swoich stronach. Zapraszamy :)

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----


Reklama na terrarium.pl

gru 30 2012 18:33 | terrarium w Strony serwisowe

Forum dyskusyjne terrarium.pl

terrarium.pl jest liderem na rynku serwisów internetowych poświęconych terrarystyce, czyli hodowli zwierząt egzotycznych m.in. Jaszczurek, Węży, Żółwi, Płazów, Ptaszników, Skorpionów, Owadów, Skorpionów, Wijów, Skorupiaków, Małe ssaków. Serwis notuje codziennie ok. 8000 różnych gości dziennie (unikalne adresy IP), składające się na ok 14,000 wizyt dziennie. Wyświetleń stron notujemy ok. 120,000. W miesiącu jest to odpowiednio ok. 150,000 gości i ok. 396 955 odwiedzin (patrz statystyka). Jedna trzecia wejść na serwis to nowe wejścia z wyszukiwarek internetowych, ze względu na profesjonalne wypozycjonowanie artykułów przede wszystkim w wyszukiwarce Google. Nasze serwisy dodatkowe to: www.gekonlamparci.com oraz www.gekonlamparci.net (kompleksowe kompendia dot. hodowli najpopularniejszego w hodowli gekona), www.legwanzielony.pl oraz www.legwanzielony.com (hodowla najpopularniejszego legwana ), www.pogona.pl (kompedium nt. Agamy brodatej - najpopularniejsza agama), www.modliszki.pl (serwis poświęcony hodowli modliszek), www.straszyk.pl (serwis poświęcony hodowli straszyków). www.plazy.com.pl (serwis miłośników płazów), www.boadusiciel.com (serwis poświęcony hodowli najpopularniejszego Boa), www.jaszczurki.com.pl (serwis miłośników jaszczurek), www.ptasznik.pl (serwis miłośników pająków ptaszników).

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Współpraca

gru 07 2013 03:51 | terrarium w Strony serwisowe

Wszystkie osoby posiadające doświadczenie w hodowli gadów, płazów bądź bezkręgowców, które chciałyby swoimi doświadczeniami podzielić się zarówno z redakcją, jak i osobami poszukującymi informacji, proszone są o kontakt z nami.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----© 2001-2021 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).