Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Senność i apatia po lekach




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Sylwiakrz

Sylwiakrz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 479 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Napisany 22 lipca 2022 - 07:02

Kochani proszę o pomoc. Moja gekonica ma problem z okiem. Byliśmy u weta dostała leki m.in loxicon w dawce 0,01 do pyszczka, kropelki do oczu,....czytaj dalej....
czytają dalej tylko zalogowani terraryści.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się
jeśli nie posiadasz jeszcze konta.






Podobne tematy: Senność i apatia po lekach     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 1732 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 sierpnia 2022 - 20:11

Tak, to może być efekt leczenia lub pogłębianie się problemu z okiem. Takie zmiany przy okazji leczenia powinny być zgłaszane weterynarzowi. 




0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2022 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.