Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
Senność, brak apetytu.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 RaV_48

RaV_48
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2049 dni
  • Polska / Śląskie / Ruda Śląska

Napisany 20 wrzesień 2018 - 09:45

Cześć.
Mam problem z Agama.
Zabrałem jaszczura kilka dni temu do domu od Państwa, którzy szczerze oznajmili, że nie mają czasu na opiekę agama, która ewidentnie ma problem z jedzeniem
Samczyk wygląda zdrowo, jednakże nie przyjmuje pokarmu tzn. w przeciągu ostatnich dni jedyna karkówka, na jaką się skusił, były drewnojady, więc uważam, że nic konkretnego nie zjadł - tym bardziej, że ilość zjedzonych drewnojadów przez ostatnie dni można zliczyć na palcach jednej ręki. Z informacji.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Senność, brak apetytu.     x

#2 VisibleNoise W hodowli

VisibleNoise

Koordynator w działach początkujący

• Koordynator działów
  • Z nami od: 1984 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 20 wrzesień 2018 - 09:52

A agama została przebadana na pasożyty? Jeśli nie to najlepiej zadzwonić do weterynarza od gadów i zapytać czy przyjechać z agamą na wymaz (obstawiam, że skoro nie je to też się nie wyróżnia).

Jaka jest temperatura na wyspie ciepła?

#3 RaV_48

RaV_48
  • Terrarysta

Napisany 20 wrzesień 2018 - 10:01

Dokladnie, nie wyproznia się.

Na wyspie ciepła temperatura to ok 38°

#4 RaV_48

RaV_48
  • Terrarysta

Napisany 25 wrzesień 2018 - 15:29

Dobra, sprawa wygląda tak.

Postanowiłem pomoc temu brodaczowi i tego się trzymam. Odstawilem drewnojady, do których prawdopodobnie miał już obrzyd i zacząłem próbować ze swierszczami. Efekt? W przeciągu kilku dni ze smakiem zjedzone ok 10 świerszczy na dzień(wczoraj na przykład aż 17 sztuk). Świerszcze oczywiście razem z niezbędnymi minerałami i witaminami. Dodatkowo, wcześniej nie wypróżniającą się jaszczurka, dzisiaj pierwszy raz się załatwiła. Temperatura na wyspie ciepła ok 38°,dostep do czystej wody, regularne jedzenie oraz kupka......................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#5 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1171 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 01 październik 2018 - 00:03

Jak je i wypróżnia się - to dobry znak. Koniecznie jak "złapiesz kupę zanieś do weta by przebadać na obecność pasożytów.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).