Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

warunki hodowli

- - - - -  
Różnice w standardzie opieki

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#11 Qras94

Qras94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1546 dni
  • Polska / Lubelskie / Opole Lubelskie

Napisany 25 styczeń 2019 - 21:34

Oba sposoby są dobre jeśli są przemyślane i dobrze zorganizowane, zarówno żarówka można stworzyć mało komfortowe warunki jak i kablem. A co do giełdy... Obym u nas nigdy nie zobaczył martwych zwierząt w pudlach

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Podobne tematy: Różnice w standardzie opieki     x

#12 docfaq

docfaq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 457 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 16 luty 2019 - 21:22

À propos Czechów, którzy szybciej rozwijają swoją terrarystykę - ostatnio trafiłem na firmę Repti Planet, która w swoich terrariach stosuje rozwiązania Zoo Med i Exo Terra i chyba właśnie pochodzi z Czech (choć nie mogę tego potwierdzić, bo nie dają mi wejść na ich stronę: reptiplanet.pet). :) 

(Nie wiem czemu, ale pogrubienie tekstu nie chce mi się odznaczyć)

Załączone pliki

#13 Vulpes90 Online

Vulpes90

Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2990 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 16 luty 2019 - 23:37

@[member='docfaq'] Tak trochę cofając się do Twojej pierwszej wypowiedzi. Zapisałem się już jakiś czas temu do kilku niemieckich (znam język niemiecki), angielskich, a nawet holenderskich (tutaj tłumacz trochę pomógł ;) ) grup na fb i tam gdzie jakaś grupa pozostała aktywna i muszę przyznać, że jeśli chodzi o polską terrarystykę to myślę, że wcale nie jest tak źle pod względem wiedzy. To, że osoby, które znają angielski mają przewagę pod względem wiedzy, to akurat jest.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#14 docfaq

docfaq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 457 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 17 luty 2019 - 23:10

@[member='Vulpes90'], pewnie co do ogólnej wiedzy społeczności zagranicznych masz większe doświadczenie, bo ja dopiero od niedawna zwiedzam zagraniczne grupy, do tej pory śledziłem tylko bardziej znanych hodowców, którzy wykazywali się jednak pasją, zaangażowaniem i wiedzą. Parę razy już zdążyłem zauważyć głupie przywiązanie do markowych produktów. 

Przypomniałem sobie nazwę tego polskiego magazynu terrarystycznego, o który mi wcześniej chodziło - Draco. Od 2010 roku nie było wznowień. 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).