Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

- - - - -  
Budowa terrarium jak i cala reszta potrzebne porady

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#21 docfaq

docfaq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 459 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 04 luty 2019 - 17:38

@[member='madly'], CMI to skrót od czego? 

Podobne tematy: Budowa terrarium jak i cala reszta potrzebne porady     x

#22 ProrokX485X

ProrokX485X
  • Terrarysta
  • Z nami od: 69 dni
  • Polska / Śląskie / Pszczyna

Napisany 04 luty 2019 - 21:26

Mam trochę tych CMI i powiem tak, jakość jest adekwatna do ceny. Jedna przepaliła mi się po 1 dniu i to przy ściemniaczy w łazience, a nie nad terrarium. Druga umieszczona nad gęstą siatką jakieś 1,5 cm odkleiła się szybka, bo już dla niej było za ciepło. Same żarówki są mocno punktowe i słabo grzeją po za tym jednym punktem. To, co maj po drodze z roślinności wypalą. Tak.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#23 madly

madly
  • Terrarysta
  • Z nami od: 711 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 06 luty 2019 - 19:50

@[member='docfaq'] CMI to nazwa producenta halogenów na GU10 (maiłem ich LEDy stąd zapadło mi w pamięci), natomiast sprostowanie, sprawdziłem, jakich producentów u siebie kupiłem i są to dwaj Zext i JDR. Obydwa niskie jakościowo. 50W Zext daje 630 lumenów i są np. jaśniejsze od Ikeowskich, ale dają znacznie mniej ciepła i jest ono mocno skupione, o wytrzymałości lepiej nawet nie wspominać, Ikeowskie chodziły na prawdę długo.

#24 ProrokX485X

ProrokX485X
  • Terrarysta

Napisany 06 luty 2019 - 21:00

Nie polecam pianki montazowej CMI syf i jeszcze raz syf do niczego sie to nie przykleja nawet do styropianu... zaluje ze kupilem 2 butle 

#25 ProrokX485X

ProrokX485X
  • Terrarysta

Napisany 09 luty 2019 - 17:43

wszystko podpiąłem elegancko przepaliłem lampe 2h i przy drugim wł mruga podczas właczania się co to moze oznaczac ?

#26 docfaq

docfaq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 459 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 09 luty 2019 - 20:57

Samo włączanie powinno zająć tak do 30s, podczas tego procesu barwa światła i jego intensywność zmieniają się, lampa wydaje też jakieś dźwięki. Wszystko to jest normalne. 

#27 ProrokX485X

ProrokX485X
  • Terrarysta

Napisany 12 luty 2019 - 22:23

malować spód ?? 

mam terrarium z płyty laminowanej i zastanawiam się czy nie nanieść 2 warstw zaprawy czy zostawic tak jak jest 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).