Jeśli temperatura nie spada poniżej 18 st to nie ma potrzeby dogrzewania czy to w zimie, czy na jesień, czy kiedykolwiek. Nie sądzę, że temperatura może na tyle teraz spaść biorąc pod uwagę, że terrarium grzane przez cały dzień nie wychłodzi się tak szybko.
Agamom ciepło w nocy nie jest do niczego potrzebne, co więcej raczej będzie przeszkadzać. W naturalnym środowisku gdy smoki kładą się do snu często specjalnie zakopują się w wilgotnych norkach, bo tam jest chłodniej.
Obserwując nasze smoki widzę, że lepiej im się usypia gdy jest chłodniej. Gdy jest ciepło często kopią przed snem i się ułożyć...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 17 września 2013 - 21:24
Podobne tematy: Temperatura w nocy x
początkujący skorpiony
Skorpiony
Heterometrus - temperatura i wilgotnośćJacek06, 19 mar 2026 |
|
|
|||
Problem z temperaturą w terrarium dla regiusa – różnica między podłożem a powietrzemRob3006, 10 lis 2025 |
|
|
|||
tematy ogólne
Jaszczurki
Temperatura dla Gekona LamparciegoFrycek001, 18 lis 2025 |
|
|
|||
Budowa, osprzęt
Metahalogen przez siatke - niska temperaturaMGx, 18 wrz 2025 |
|
|
|
||
warunki hodowli
Ptaszniki
Temperatura pokojowa i ptasznikiOvan, 22 maj 2025 |
|
|
#12
Napisany 17 września 2013 - 21:36
Ok,dzięki:))
#13
Napisany 19 września 2013 - 16:51
Moją aktualnie choruszkę jak kładę wieczorkiem na letnim termoforze przykrytym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 19 września 2013 - 20:52
Cieplutko jej:))
Edytowany przez ewkagamma, 19 września 2013 - 20:54.
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
