Siemka mam małą agamkę i jak śpi to robi się taka szara w nocy temperatura w terra sięga 27 stopni czy to jest dobra temp. ???
#1
Napisany 15 września 2013 - 20:03
Podobne tematy: Temperatura w nocy x
początkujący skorpiony
Skorpiony
Heterometrus - temperatura i wilgotnośćJacek06, 19 mar 2026 |
|
|
|||
Problem z temperaturą w terrarium dla regiusa – różnica między podłożem a powietrzemRob3006, 10 lis 2025 |
|
|
|||
tematy ogólne
Jaszczurki
Temperatura dla Gekona LamparciegoFrycek001, 18 lis 2025 |
|
|
|||
Budowa, osprzęt
Metahalogen przez siatke - niska temperaturaMGx, 18 wrz 2025 |
|
|
|
||
warunki hodowli
Ptaszniki
Temperatura pokojowa i ptasznikiOvan, 22 maj 2025 |
|
|
#2
Napisany 15 września 2013 - 20:24
#3
Napisany 15 września 2013 - 21:42
W nocy ok.20 st.
Michał masz jakąś matę w terra...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 17 września 2013 - 18:55
Tak
#5
Napisany 17 września 2013 - 19:00
Mata grzewcza jest zbędna w przypadku agam i niepraktyczna. Żarówka...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 17 września 2013 - 19:15
Czyli ma być sama żarówka i UVB ?
#7
Napisany 17 września 2013 - 19:45
Tak, żarówka grzewcza i UVB. Po raz nie wiem który...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 17 września 2013 - 19:47
Czytałem dużo razy
#9
Napisany 17 września 2013 - 20:14
trochę chyba niedokładnie. http://pogona.pl/artykuly_41_najczestsze-bledy-popelniane-przy-agamie-brodatej.html pkt. 7
#10
Napisany 17 września 2013 - 21:04
Wiesz Kalinko zastanawiam się czy w okresie przejściowym-kiedy jeszcze nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
