Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Artykuły


Seksowanie z wylinki małych ptaszników

gru 11 2020 20:16 | Azureus w Artykuły

Sposób na seksowanie nawet małych ptaszników z wylinek przy wykorzystaniu kilku przedmiotów z domu.

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    *****

Alternatywa "zrób to sam" dla RT-2 ......

lip 02 2018 20:49 | gelmi w Artykuły

Jako, że coraz częściej zastanawiam się nad budową swojego pierwszego, własnego terrarium od zera, a czytając forum od kilku lat widzę, że dość szybko zacząłbym denerwować się na RT-2 (zapewne nie tylko ja), a nie doczekałem się, żeby ktoś zbudował i udostępnił projekt swojego własnego sterownik (zapewne nie tylko ja :) ), w wolnym czasie projektuję swój. Zanim zaraz ktoś zacznie pisać "znowu ktoś będzie coś obiecywał i będziemy czekać rok i nic z tego nie będzie" albo "miało być tak pięknie i tanio, a wyszło jak zawsze", od razu piszę, że robię to tylko na swoje potrzeby. Samo urządzenie byłoby dużo droższe w wykonaniu niż kupno RT-2, a będzie posiadało podobną funkcjonalność. Jednak robię to w ramach hobby, więc nie patrzę za bardzo na koszty, ale na efekt. Plus, oszczędzę sobie nerwów na RT-2.

Czytaj artykuł →    45 komentarzy    -----

Budowa formikarium

gru 06 2016 15:48 | Lestek w Artykuły

Jak zbudować formikarium?

Czytaj artykuł →    7 komentarzy    -----

Najczęstsze błędy początkujących hodowców

cze 15 2015 20:40 | Colie w Artykuły

Coraz częściej zdarza się, że ktoś najpierw kupuje, potem czyta. Nabywa zwierzątko niestety nic o nim nie widząc, co odbija się potem na zdrowiu nowego lokatora. Jakich błędów uniknąć? Od czego zacząć swoją przygodę z terrarystyką? To postaram się dzisiaj wyjaśnić. Serdecznie zapraszam do lektury, mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytaj artykuł →    8 komentarzy    -----© 2001-2023 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.