Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Wąż zbożowy - zimowanie.




  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1 piotrek_buliniak

piotrek_buliniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3518 dni
  • Poland / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2014 - 22:48

Witam wszystkich.

Posiadam 5 węży zbożowych ( 1 samiec i 4 samice) węże mają od 390 gram do 600 gram.

W tym roku postanowiłem je......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wąż zbożowy - zimowanie.     x


#2 Benton

Benton
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5276 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2014 - 22:55

Ja osobiście nie zimuję, więc porad praktycznych dać nie mogę.  Ale wydaje mi się, że tutaj jest wszystko fajnie zawarte.
http://www.terrarium.com.pl/zobacz/zimowanie-wezy-1900.html
A resztę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 piotrek_buliniak

piotrek_buliniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3518 dni
  • Poland / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2014 - 08:16

Dzięki.  

 

Opisów sporo studiowałem ale chciał bym poznać sposoby i opinię osób zimujących węże zbożowe.







#4 piotrek_buliniak

piotrek_buliniak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3518 dni
  • Poland / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2014 - 16:52

Czyli nikt nie zdradzi jak zimuje węże zbożowe krok po kroku?

Trzeba robić według ogólnego opisu który do końca nie jest precyzyjny i po przestudiowaniu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 MorfSnakes

MorfSnakes

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5191 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2014 - 17:07

Ale czego oczekujesz? Że ktoś wywali Ci referat od A do Z jak prawidłowo przeprowadzić zimowanie? No to od tego właśnie masz między innymi opisy.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Mariusz1981

Mariusz1981
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4580 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2014 - 06:18

A ja się podłączę do pytania. Sam chciałbym przezimować swoje zboże( na wiosnę chcę je dopuścić).

Czy zimowanie jest konieczne do rozrodu jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 zeglarz1981

zeglarz1981

    Opływa przylądek Horn

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4549 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2014 - 06:27

Nie trzeba zimować do rozrodu węży zbożowych. 

Jak chcesz zimować to 7-12 stopni czyli zimna komórka lub lodówka (7-10) stopni mają zależnie od modelu i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 MorfSnakes

MorfSnakes

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5191 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2014 - 07:22

Są udane rozmnozenia bez zimowania ale dobrze przeprowadzone na pewno nie zaszkodzi, a może mieć bardzo dobry wpływ na rozród. Warto się o nie pokusić.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Mariusz1981

Mariusz1981
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4580 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2014 - 07:39

mrofeusz pisalem ci na pw ogrzewam żarówkami trzeba sie będzie pokusić na kable grzewcze a lodówke ma knypol to ją odbiore w przyszłym tygodniu. Dziękuję......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 zeglarz1981

zeglarz1981

    Opływa przylądek Horn

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4549 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2014 - 07:42

Są udane rozmnozenia bez zimowania ale dobrze przeprowadzone na pewno nie zaszkodzi, a może mieć bardzo dobry wpływ na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.