Ugryzła was kiedyś żaba rogata przy czyszczeniu terra?
Wiem, że żaba ta ma wielką paszczę, [skoro pożera większe ofiary, więc chyba może zrobić krzywdę]
Rana po ugryzieniu jest duża/ długo się goi? To takie nietypowe pytanko, a wasze żabki są pewnie tak oswojone, że nawet nie próbują gryźć.
Miałem mieć teraz akwaterrarium, ale niestety zostało wykupione, lub schowane. Chodzi mi o plastikowe pojemniki. Tamto miało ok. 90 litrów. Na razie nie mogę mieć szklanego {nie z mojego powodu}. I tu moje pytanie. Czy żółwie muszą mieć przezroczyste akwaterrarium, czy może być w jakimś kolorze? O przezroczyste chodzi mi takie: (Mam podobne, ale mniejsze, dlatego szukam teraz większego)
W poniedziałek prawdopodobnie dostanę nowe terra dla moich wodniaków i kilka dni temu zrodził się pomysł na zrobienie jakiegoś tła, żeby lepiej wyglądało.
Potrzebne rzeczy: -zdjęcia o tematyce morskiej najlepiej podobne, pasujące do siebie (ja użyłem zdjęć z kalendarza, rozmiar A4 jedno zdjęcie) -karton wielkości zdjęć -klej
Zdjęcia przyklejamy klejem do kartonu, jeżeli mamy zły kształt lub za dużo wystaje wycinamy i GOTOWE!!!