Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

rozmnażanie

- - - - -  
Inkubowanie jaj agamy

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Arturro1084

Arturro1084
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3944 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Barlinek

Napisany 08 luty 2019 - 18:34

Witam. 

Na początku stycznia moje agamy miały chwile intymne  :oops:  :-D, samica zaczyna kopać, a więc pewnie niedługo będzie składać jajka.

Ostatnio jajka składała 1,5 roku temu. Kupiłem inkubator, ale nic z tego nie wyszło. Pewnie moja i inkubatora wina - po prostu trzeba się na tym znać.

Mam pytanie, czy jest jakaś chętna osoba, która ewentualnie przejęła by ode mnie jajka, które być może będą?

Oddam jajka do wyklucia w zamian za dwie młode wyklute jaszczurki. Resztę jaszczurek oddam dla osoby, która wykluje mi te jaszczurki  :)

Pozdrawiam Arturro1084

Podobne tematy: Inkubowanie jaj agamy     x

#2 Vulpes90 Online

Vulpes90

Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Koordynator działów
  • Z nami od: 3136 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 08 luty 2019 - 19:13

Warto by było dodać jakich odmian były agamy (rodzice), takich miksów bez większych planów nie ma sensu rozmnażać. Większość z takich agam zazwyczaj nie kończy najlepiej, sprzedawane tanio, a utrzymanie agam kosztuje i w konsekwencji nie dożywają nawet roku. Jeśli nie masz jakiś planów względem tych agam, to najlepiej jest jaja wyrzucić.

#3 Arturro1084

Arturro1084
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3944 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Barlinek

Napisany 24 luty 2019 - 07:52

Vulpes90, nie jestem hodowcą, który rozmnaża dla zarobku. Hoduję agamy dla przyjemności bo to po prostu lubię, nie brakuje im niczego i wcale nie jest takie drogie utrzymanie jak by mogło się wydawać. Swoje agamy mam już od 6 lat i mają dopiero po raz 2 jajka. Dzisiaj w nocy pojawiły się jajka, ogólnie jest ich 23, ale zostawiłem 15 bo reszta jest zapadniętych. I chętnie oddam doświadczonej osobie, która już miała okazję inkubować. Samiec jest koloru żółtego, a samica ciemniejsza prawie brązowa- jakie to odmiany to nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałem za mocno. 

Jeśli mimo wszystko, ktoś chciałby pomóc to ja chętnie skorzystam :)

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).