Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
Alfasect i agama

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#11 Daeion Postowanie wyłączone

Daeion
  • Terrarysta
  • Z nami od: 894 dni
  • Polska / Mazowieckie / Pruszków

Napisany 31 grudzień 2018 - 16:53

@[member='VisibleNoise'] Dzięki za zrobienie bałaganu w moim wątku, było to bardzo pomocne. Czyli jak moja agama tłucze głową w szybę cały tydzień bo chce iść dalej niż jego pudło to mam przykryć kocem i iść do innego pokoju czy założyć słuchawki na uszy i ignorować?

Edycja nastąpiła zaraz po napisaniu postu i wybacz nie piszę 30 zdań na sekundę a bardziej staram się żeby to co piszę miało jakikolwiek sens.

*tutaj nastąpił mój offtopic (zejście.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Alfasect i agama     x

#12 VisibleNoise Online W hodowli

VisibleNoise

Koordynator w działach początkujący

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2017 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 31 grudzień 2018 - 17:03

@[member='Daeion'] Już pisałam rób co chcesz. Agama waląc głową w szybę wcale nie okazuje, że chce wyjść z terrarium, ale przecież wiesz lepiej. Poza tym tak o nią dbasz, a zrobiłeś najmniejszy możliwy rozmiar terrarium, zamiast zainwestować we większe. NIKT kto dba o agamę nawet się nie zastanawia czy można ją wypuścić w pestycydy, wręcz mało kto się zastanawia czy w ogóle agamę zostawić w terrarium w tym pokoju, gdzie był użyty środek i wynoszą.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#13 Daeion Postowanie wyłączone

Daeion
  • Terrarysta
  • Z nami od: 894 dni
  • Polska / Mazowieckie / Pruszków

Napisany 31 grudzień 2018 - 17:26

A widzisz a ja nie owca tylko pytam czytam i się dowiaduję, użyty pestycyd nie jest lotny. Znaczy się nie lata :)
Leży jak twoje gady i tyle, sobie egzystuje.
Więc tak długo jak nie kąpię go w nich, nic mu się nie może stać. Jeżeli to moja sprawa to weź te swoje nic nie znaczące posty do kosza wywal bo tylko bałagan robisz. Ja podtrzymuje swoje pytanie rozpoczynające ten wątek.
Podane wymiary terrarium.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#14 Vulpes90

Vulpes90

Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2993 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 31 grudzień 2018 - 18:24

Jak najbardziej zgadzam się z tym co @[member='VisibleNoise'] napisała, agam nie powinno się wypuszczać poza terrarium. Jeśli nie chce się, żeby agam tłoczyła się w zbyt małym terrarium, to należy zaopatrzyć się w większe (zazwyczaj zaleca się 120x80x80 cm jako optymalne). Jeśli chodzi o Alfasect jest to środek mało szkodliwy dla kręgowców, niemniej w dużych dawkach powoduje problemy z układem nerwowym, jak np. drgawki więc kolejny powód dla którego nie powinieneś wypuszczać agamy z terrarium,.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).