Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
Problem z okiem agamy?

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 vito123

vito123
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 107 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 29 lipiec 2018 - 17:46

Hej, odrazu napiszę, że agamą opiekuję się pod nieobecność kolegi - do wtorku, aktualnie nie mam z nim kontaktu, więc trudno mi wypełnić o niej informacje, mogę napisać, że ma około 5 miesiący, jest prawdopodobnie samcem, podaje jej karaczany, bazylię i co pare dni rukolę, a temperatura w terra wynosi 30-40 stopni, najwięcej na skałce, jako podłoże ma drewienka, a jeśli chodzi o wilgotność to ma duży basenik i codziennie zraszam terra :)
A pytanie.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Podobne tematy: Problem z okiem agamy?     x

#2 Vulpes90

Vulpes90

Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Moderator
  • Z nami od: 2890 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 30 lipiec 2018 - 20:40

Zamykanie oczu może mieć wiele przyczyn. Czasami agamy odpoczywają nawet w ciągu dnia, wtedy zdarzy im się zamknąć oczy nawet na dłuższą chwilę. Tak samo pryskanie agamy podczas rutynowego zraszania terrarium może powodować zamykanie oczu, różnie agamy reagują na zraszanie. Ewentualnie agamie mogło też wpaść coś do oka (chyba najbardziej prawdopodobne, szczególnie dlatego że agama mruży tylko jedno oko). Trzeba zerknąć czy agamie nic nie utkwiło w oku, można też spróbować delikatnie przemyć oko zwykłą.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).