Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Wakacje

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 krzemi

krzemi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1367 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 23 maj 2018 - 20:34

Hej, jak wiadomo zbliżają się wakacje i wyjezdzam z całą rodziną na 2 tygodnie. Przez ten czas nie będzie sie kto miał zająć Puciem i pozostaje mi chyba zabrać go ze sobą. I tu pytanie polecacie kupić taki zwykły plastikowy transporter jak dla kota/psa, czy może co innego? Jak byście to rozwiązali?

Podobne tematy: Wakacje     x

#2 VisibleNoise W hodowli

VisibleNoise

Moderator w działach początkujący

• Moderator
  • Z nami od: 1915 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 23 maj 2018 - 21:09

A jak zabierzesz terrarium?

#3 krzemi

krzemi
  • Terrarysta

Napisany 24 maj 2018 - 07:40

No nie zabiorę, w tym rzecz, posiedzi w tym, co mu kupię. Lepsze to, niż bez opieki na 2 tygodnie, prawda?

#4 VisibleNoise W hodowli

VisibleNoise

• Moderator

Napisany 24 maj 2018 - 08:08

Moim zdaniem nie, lepiej poprosić kogoś żeby przyszedł go nakarmić dwa razy podczas nieobecności.
Nawet lepiej jeśli dwa tygodnie będzie głodował niż spędził dwa tygodnie w stresie, w za małym terrarium, w zupełnie innym miejscu i zapewne będąc przenoszonym co chwilę. Dodatkowo musiałbyś zapewnić i żarówkę grzewczą i UVB.

#5 krzemi

krzemi
  • Terrarysta

Napisany 24 maj 2018 - 08:42

Niestety nie każdy ma ochote i umiejętnosci "bawić się w robaki", sprzątać gadzie kupy itd. Uważasz, że lepiej 2 tygodnie zostawić zwierzaka samopas? Nie byłoby to zbyt odpowiedzialne, tydzień jeszcze dałby radę,ale 2 to już za dużo. Wiele ludzi zabiera swoje gady ze sobą "tak sobie" na wakacje, mój dobrze znosi zabieranie do ogrodu, jest spokojny i się wygrzewa. Przez te 2 tygodnie jakoś przeżyje moim zdaniem bez terrarium, ale bez jedzenia i picia średnio......................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#6 VisibleNoise W hodowli

VisibleNoise

• Moderator

Napisany 24 maj 2018 - 08:50

@[member='Vulpes90']

#7 docfaq

docfaq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 357 dni

Napisany 24 maj 2018 - 16:52

Może możesz zostawić go w hotelu dla gadów? Zabieranie gada na wyjazd to beznadziejny pomysł. Przy podejmowaniu decyzji o hodowli agamy powinno się uwzględniać brak dłuższych wyjazdów i z nich rezygnować...

#8 Dagn Online

Dagn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 277 dni
  • Polska / Śląskie / Gliwice

Napisany 24 maj 2018 - 17:24

Nie masz nikogo znajomego z bakcylem terrarystycznym? Nie mówię o zostawianiu komuś kluczy do mieszkania, bo też bym nikomu nie zostawiła. Ale właśnie kogoś w pobliżu, żeby na 2 tygodnie przyjął do siebie smoka :)
Ja teraz tak robię przed urlopem i gadzina jedzie z całym swoim mieszkankiem na tydzień do znajomych.

#9 krzemi

krzemi
  • Terrarysta

Napisany 24 maj 2018 - 19:09

Docfaq - proszę, ten, kto choć raz w roku nie wyjeżdża na dłużej niech pierwszy rzuci kamieniem ;) gdybyśmy takim tokiem myśleli wszyscy to albo nikt nie hodowałby żadnych zwierząt, albo wszyscy siedzieliby w chałupach cały rok. Jest to pierwszy taki wyjazd od ponad roku posiadania gada. Szukam sposobu, ale jedyne co przychodzi mi na myśl to zabrać go, albo na prawde nie wiem co mam zrobić.
Dagn no niestety,.jestem jedyną miłośniczką gadów w.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#10 filogrzybek2005

filogrzybek2005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 556 dni

Napisany 24 maj 2018 - 19:40

Według mnie jedyne wyjście to szukać kogoś lub namawiać. Wiele do roboty nie ma , dwa tygodnie według mnie bez sprzątania się ogarnie. Robale możesz w pudelka i na "porcję " do miśki pakować , i to chyba tyle , jak będą musieli tylko "wsypać" jedzenie to chyba sobie poradzą

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).