Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

żywienie

- - - - -  
maleństwo

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Owiec

Owiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3480 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdynia

Napisany 21 lipiec 2016 - 12:03

wiam

dwa tygodnie wykluł mi się malec . w zeszły weekend przeszedł wylinkę (musiałem mu pomagać)
od wyklucia nic nie jadl (była kupa, ale tylko z białą częścią)
wygląda jak by mu sie wykrzywiały przednia łapki dlatego wczoraj dostał wapno "z palca"
jakieś rady?

Podobne tematy: maleństwo     x

#2 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2409 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 21 lipiec 2016 - 16:21

Miałam podobny przypadek, tylko mój to był wcześniakiem, który był wyciągany z jajka na siłę. Kiedy do mnie dotarł podobno nie jadł nic jeszcze w swoim życiu przez ok. 2 tyg - ówczesny właściciel próbował go karmić i szukał pomocy. Do mnie dotarł z wagą 1,2 g.

Karm swojego zawartością wyciśniętych mączników - nanoś mu strzykawką po kropli na nos ( omijając dziurki w nosie) niech zlizuje. Musisz go karmić odrobiną 2 x dziennie. I.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 MartaCrystal

MartaCrystal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1179 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 21 lipiec 2016 - 19:12

Miałam podobny przypadek, tylko mój to był wcześniakiem, który był wyciągany z jajka na siłę. Kiedy do mnie dotarł podobno nie jadł nic jeszcze w swoim życiu przez ok. 2 tyg - ówczesny właściciel próbował go karmić i szukał pomocy. Do mnie dotarł z wagą 1,2 g.

ze tak glupio zapytam, jak moze wygladac gekon z taka waga?

toz to cien gekona wazy wiecej...

jak w ogole.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 sepax

sepax
  • Terrarysta
  • Z nami od: 975 dni
  • Polska / Małopolskie / Dobczyce

Napisany 21 lipiec 2016 - 19:57

1,2g szok :O

#5 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta

Napisany 22 lipiec 2016 - 10:19

Ja zawsze czułam się bezpieczniej przy dużych zwierzętach - wtedy nie boję się, że złapię czy przycisnę zbyt mocno. Jakoś tak zawsze trafiają do mnie sztuki małe i - z powodu swojej choroby lub zaniedbania - bardziej kruche, niż powinny.

Juarez ( to maleństwo, o którym piszę ) dotarł do mnie ok. września o ile pamiętam i dziś ma 14 g. Nie jest chudy, jest żarłoczny, ruchliwy, ciekawski i bezczelny, bo wszyscy ( łącznie z.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#6 MartaCrystal

MartaCrystal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1179 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 22 lipiec 2016 - 10:22

@[member='Jaguś']

rety, a ja nie bardzo umialam ogarnac recznie gekona o wadze 13g.

niesamowite, a ze zyje i ma sie dobrze to rownie niesamowite :)

#7 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta

Napisany 22 lipiec 2016 - 10:28

Dla mnie to wielki wyczyn, ale może takie wcześniaki udaje się uratować i nie ma w tym nic niezwykłego. Nie wiem - o to trzeba by było zapytać hodowców.

Niestety straciłam komputer z jego zdjęciami kiedy do mnie dotarł. Poszukam na tel. i może założę jego wątek ku pomocy innym w podobnej sytuacji.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).