Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

ważna wiadomość

* * * * * 2 głosów  
Agamy w potrzebie - informacje o adopcjach

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 kalinka

kalinka

Była moderator oraz współautorka pogona.pl

• Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 2460 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 29 grudzień 2014 - 15:25

Agamy brodate są jednym z najpopularniejszych gatunków jaszczurek w Polsce. Wzrost zainteresowania tym gatunkiem wiąże się również z wieloma przykrymi sytuacjami, których wynikiem są zwierzęta przetrzymywane w złych warunkach, zaniedbane, chore. Czasem to w wyniku sytuacji losowych poprzedni właściciele zmuszeni są do oddawania zwierząt, mimo że miały u nich odpowiednie warunki.

Celem tego tematu jest umieszczanie w jednym miejscu informacji, ogłoszeń na temat zwierząt poszukujących nowego domu.
Żeby całość funkcjonowała dobrze, musimy przestrzegać kilku zasad:

.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Agamy w potrzebie - informacje o adopcjach     x

#2 kalinka

kalinka

Była moderator oraz współautorka pogona.pl

• Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 2460 dni

Napisany 02 styczeń 2015 - 13:25

**AGAMA DO ADOPCJI**  Warszawa

Oryginalny tekst ogłoszenia z facebooka:
"Pilność! Agamka brodata do błyskawicznej adopcji/DT. Właściciele przynieśli ją do mnie w stanie agonalnym z galopującą metaboliczną chorobą kości. Po intensywnym leczeniu szpitalnym do tego wszystkiego porzucili. Nie będę się z nimi i z policją użerać, bo jeszcze gad z powrotem do nich trafi... Obecnie dzieciak waży już 29g, nie jest.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 REKSIOO W hodowli

REKSIOO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1629 dni
  • Polska / Śląskie / Wodzisław Śląski

Napisany 09 marzec 2015 - 21:24

Ogłoszenie o adopcji agamy  na OLX .

"Oddam agame brodatą bez terrarium agamka urodziła się we wrześniu 2012r."

http://olx.pl/oferta/oddam-agame-brodata-CID103-ID9gUtj.html#0b129a9ba1

#4 Kosewski

Kosewski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2240 dni
  • Polska / Mazowieckie / Ciechanów

Napisany 21 marzec 2015 - 13:53

Ogłoszenie o adopcji Agam

http://olx.pl/oferta/agamu-brodate-do-adopcji-CID103-ID9rmBl.html

Zapraszam do udostępniania :)

Jedna znalazła dom u mnie, jeszcze 3 szukają domu.

#5 Pumbus

Pumbus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1623 dni
  • Polska / Podkarpackie / Ropczyce

Napisany 02 grudzień 2015 - 15:59

Nie wiem czy pasuje do działuale znalazłem takie ogłoszenie na olx: http://olx.pl/oferta/agama-brodata-40-cm-terrarium-CID103-IDcSwxf.html#85673bd0e0

Jeśli ktoś byłby dostatecznie blisko to proszę o przygarnięcie zwierzaka. Sprzedawca na pewno opuści cenę nawet sam do niego napiszę byle by go ktoś przygarnął bo jak każdy widzi warunki raczej tragiczne...

#6 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2262 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 29 marzec 2016 - 14:32

Nie znam się na brodaczach, ale aż mnie ścisnęło:

http://olx.pl/oferta/agama-brodata-chora-CID103-IDeLidj.html#d8f288074d

Ja już nie mogę mieć więcej zwierzaków i nie znam się na tym gatunku, ale maleństwo potrzebuje pomocy !

#7 Cleo81

Cleo81
  • Terrarysta
  • Z nami od: 969 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 22 czerwiec 2016 - 18:41

Może ktoś jest w stanie uratować to maleństwo :( terra 20 cm wysokości...

http://olx.pl/oferta/terrarium-wolnostojace-z-mala-agama-CID103-IDfJwzn.html#10917486a2

#8 wafelkowo0

wafelkowo0
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1113 dni

Napisany 05 wrzesień 2016 - 20:59

http://olx.pl/oferta/agama-brodata-wraz-z-terrarium-CID103-IDhoaGZ.html#96329114ea Jeśli ktoś mógłby jej pomóc, wygląda strasznie chudo i to terrarium :( Znalazłam pana na facebooku niestety wygląda na to, że jaszczurka robiła za zabawkę dzieci. Niestety nie stać mnie na nią ale może ktoś wynegocjuje cokolwiek i ją przygarnie? 

#9 Filip_Stadnik

Filip_Stadnik

Moderator na agama brodata i karłowata oraz legwan zielony.

• Moderator
  • Z nami od: 3014 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin

Napisany 06 wrzesień 2016 - 14:16

Kochani, bardzo proszę czytać regulaminy w takich tematach. Tam jest tylko 6 podpunktów także nie wielkie ściany tekstu. Cytat:

5. W tym temacie zajmujemy się ADOPCJAMI - szukaniem domów tymczasowych, nie wykupem zwierząt.

Także nie wstawiamy linków do aukcji w której ktoś chce sprzedać agamę. Nawet jeśli jest chora. Nie temu służyć ma ten temat. Sprzedaż to nie adopcja. Właściciel nie chce jej oddać, tylko sprzedać. Proszę uważniej czytać postanowienia początkowe,.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#10 Azturi

Azturi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1116 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 17 styczeń 2017 - 21:02

Witam, chciałbym oddać do adopcji dwie Agamy Brodate (osobno bądź razem).

1) Agama Brodata (Samica) 2 lata z kawałkiem, rodna, w zeszłym roku złożyła 19 jaj. Dość leniwa ale kochana. Nie przejawia agresji, chętnie daje się brać na ręce. Agamę przekażę komuś kto posiada duże terrarium i ma już doświadczenie z gadami. Jest to moja pierwsza jaszczurka którą mocno pokochałem i zależy mi żeby znalazła dobry troskliwy dom. Agamie nic nie dolega, pół roku.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).