Właśnie też się zastanawiałem czy hemipenisy nie powinny być bardziej po środku ogona, nawet zacząłem przeglądać zdjęcia samców w google grafice i w końcu zgłupiałem ;x
22 odpowiedzi na ten temat
Podobne tematy: Rozmnażanie agamy - czy tak można, czemu nie kopulują x
terrarium
Zwierzęta
Co tu można hodować?artur_siara, 03 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Agamy błotne 2026MiB, 18 maj 2026 |
|
|
|||
linienie
Ptaszniki
Źle przebyta wilinka? Co można zrobić?Cronos, 03 maj 2026 |
|
|
|
||
terrarium - oświetlenie
Budowa, osprzęt
oświetlenie w terrarium u agamyPeanut00, 08 kwi 2026 |
|
|
|
||
rozmnażanie
Węże
Rozmnażanie boiga cyaneaRoherta, 25 mar 2026 |
|
|
#22
Napisany 20 sierpnia 2014 - 22:10
A jakby przyświecić smokowi nasadę ogona hm ? :)
#23
Napisany 23 sierpnia 2014 - 01:21
Ja w 100% zgadzam się z Kalinką :) Te zgrubienia...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
