[b]dytowany przez KopytkoKurzu, 08 luty 2013 - 23:15.[/b][/quote]
Możesz zakupić ogrzewacze do rękawiczek na stok. Jedna saszetka zagrzewa się do ok 25-30*C na 12h. W normalnym sklepie można dorwać 3pak saszetek za max 5zł.
Napisany 10 lutego 2013 - 17:31
Sprzedam jaszczurki
Agamy błotne 2026MiB, 18 maj 2026 |
|
|
|||
terrarium - oświetlenie
Budowa, osprzęt
oświetlenie w terrarium u agamyPeanut00, 08 kwi 2026 |
|
|
|
||
tematy ogólne
Agamy - brodata i karłowata
Wypadnięcie hemipenisa u agamy brodatejJOLUS, 24 gru 2025 |
|
|
|||
żywienie
Agamy - brodata i karłowata
Karmienie agamy karłowatejDikimolo, 29 paź 2025 |
|
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Agamy błotne i brodateMiB, 03 sie 2025 |
|
|
Napisany 12 lutego 2013 - 21:34
Napisany 12 lutego 2013 - 22:17
Napisany 13 lutego 2013 - 22:55
Już smok po wizycie. Dostał jakiś środek na odrobaczenie, który...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 13 lutego 2013 - 23:04
Na recznikach faktycznie jest trudniej utrzymać wilgotność w terra po...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez darlem, 13 lutego 2013 - 23:06.
Napisany 14 lutego 2013 - 05:41
jak jedziesz autem nagrzać auto , i pod kurtkę ją...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 14 lutego 2013 - 10:02
Podłoże kokosowe nie jest dobre,bo może pylić i smoki mają...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 14 lutego 2013 - 15:22
Tego o podłożu nie wiedziałem... Narazie zostanie na ręcznikach papierowych...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów