Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Ranny zaskroniec



  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 Mordearg0

Mordearg0
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5006 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2012 - 13:36

Przed chwilą znalazłem rannego, bardzo małego zaskrońca(około 25-30cm), zauważyłem że prawdopodobnie ma złamaną szyję, niechętnie się porusza, próbował się wić i wywracać na plecy(rozumiem że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Ranny zaskroniec     x


#2 Mordearg0

Mordearg0
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5006 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2012 - 15:27

Wrzucam zdjęcia:
http://imageshack.us/gal.php?id=rp2pktuklqGpl66VzNiU1unLpA
Zauważyłem że wąż ma problemy z poruszaniem się, tzn wije się jakby na boki i nie potrafi poruszać się w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 szartipl

szartipl
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5646 dni
  • Poland / Opolskie / Głubczyce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2012 - 18:09

(Trzymanie gatunków pod ochroną, jest zabronione w polsce) Idz do weta jak chcesz mu jakoś pomóc.
W świetle prawa, powinieneś go zostawić na pastwę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Mordearg0

Mordearg0
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5006 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2012 - 19:15

Znam prawo i zdaje sobie sprawę że z mojej strony jest to bezduszne że wziąłem go do domu i go przetrzymuje :P......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 koobra12

koobra12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4650 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Busko Zdrój
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 August 2012 - 21:09

Albo udaj się do weta albo zostaw go u ciebie na jakiś krótki okres . Wątpię aby chciał cokolwiek zjeść bo na pewno jest przerażony......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Epi

Epi
  • Hodowca
  • Z nami od: 5738 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2012 - 09:50

Jeśli wąż będzie jadł u Ciebie to tym bardziej zrobi to na wolności! Nie widzę więc żadnego powodu dla którego miałbyś go przetrzymywać! Jeśli gad......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 hafi_love

hafi_love
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4288 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 August 2012 - 16:28

najlepiej znajdź kilka żab nie dużych


#8 Musiał

Musiał
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5083 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 August 2012 - 08:37

Żaby - jak wszystkie płazy są w Polsce pod ochroną więc to bardzo zły pomysł. Jeśli wąż złowi żabę w naturze to wszystko jest ok,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 mordd

mordd
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7524 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 August 2012 - 10:10

Życzliwych węzom chyba. Jak można zabrać ranne zwierzę i nie pójść natychmiast do weterynarza?







1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.