Zarówno pasożyty, jak i leki odrobaczające bardzo osłabiają organizm między innymi poprzez obciążenie watroby. Dlatego tak ważne jest jej wspomaganie kapielami lub lekami doustnymi w trakcie kuracji odrobaczającej. Warto codziennie agamę kapac w ciepłym roztworze rumianku by złagodzić niestrawność, ukoić przewód pokarmowy i sprowokować wydalanie kału, a z nim pasożytów. Agamy na ogół dochodzą do siebie w 2-4 tygodni po kuracji.
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 20 lipca 2012 - 22:22
Podobne tematy: Proszę o opinie na temat preparatu Hobby Reptix First Aid - na pasożyty x
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
terrarium - pozostałe tematy
Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne
Terrarium repti zoo rk opinienekog, 18 kwi 2026 |
|
|
|||
tematy ogólne
Giełda
Exo-factory - opinieNEiTAN, 14 wrz 2017 |
|
|
|||
zdrowie
Ptaszniki
Problem zdrowotny - syndrom dyskinetyczny? Pasożyty? Coś innego?Seavitia |
|
|
#12
Napisany 20 lipca 2012 - 22:42
Czyli raczej opcje zimowania można wykluczyć w tym wypadku? Jakie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 21 lipca 2012 - 15:19
Ja np. [color=red]odkażałem[/color] terra tym [url]http://allegro.pl/virkon-s-dezynfekcja-i2503364445.html. Pomogło 100% tylko nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 21 lipca 2012 - 15:41
Dzięki za linka
Sama poszukiwałam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany