Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

Exo-factory - opinie

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
46 odpowiedzi na ten temat

#1 NEiTAN

NEiTAN
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecinek

Napisany 14 wrzesień 2017 - 11:55

Witam, na wstępie zaznaczę, że nie jestem żadnym znajomym użytkownika Allegro podanego w tytule postu. Spotkałem się z wieloma opiniami osób które odradzają zakup u wspomnianego Exo-Factory. Mimo wszystko postanowiłem, że sam zbuduję sobie o nim opinie. Zamówiłem więc modliszkę. Następnego dnia przyszła, bardzo ruchliwa, od razu po rozpakowaniu nakarmiłem ją .Nie jest jakaś "uszkodzona", zagłodzona lub coś w ten deseń. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Piszę tę opinię, gdyż jest kilka osób na tym forum które notorycznie odradzają zakupy u niego - a bo zdechnie za chwilę, albo, że nie dba on o swoje modliszki etc. 

Więc jeżeli ktoś chciałby coś kupić u tego użytkownika Allegro - szczerze polecam.

#2 AdrianoPolterra

AdrianoPolterra
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 14 wrzesień 2017 - 15:34

często też wysyła nie te gatunki co zamówione więc możesz mieć nie ten gatunek 

#3 mantiss111

mantiss111

Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

• Moderator
  • Z nami od: 2046 dni
  • Polska / Mazowieckie / Sochaczew

Napisany 14 wrzesień 2017 - 16:05

Przenoszę temat z "Modliszki" do forum właściwego "Giełda".

#4 Trudnarzecztanazwa

Trudnarzecztanazwa
  • Polska / Śląskie / Wojkowice

Napisany 14 wrzesień 2017 - 19:43

Polecajcie nadal tego oszusta, zamiast wspierać forumowych, dobrych sprzedawców... Z nim jest jak gra w rosyjska ruletkę, raz przyjdzie i wszystko ok, a raz...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowany przez Trudnarzecztanazwa, 14 wrzesień 2017 - 19:43.

#5 Arrow

Arrow
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 14 wrzesień 2017 - 21:16

Bosze ... tyle już napisano o nim, podszywa się pod inne konta. 

#6 Trudnarzecztanazwa

Trudnarzecztanazwa

Napisany 14 wrzesień 2017 - 21:19

Co masz na myśli?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

#7 AviMetallica

AviMetallica
  • Polska / Śląskie / Bielsko-Biała

Napisany 15 wrzesień 2017 - 09:08

Witam, ja również zdecydowałam sama zbudować sobie opinie o tej osobie, lecz, w przeciwieństwie do Ciebie, ja nie otrzymałam zwierzątek zgodnie z zamówieniem. Została mi wysłana zupełnie inna modliszka, nie była pełna zdrowia jak Twoja (miała uszkodzone kończyny chwytne). Również znajomi którzy się skusili na zakup owadów u Exo Factory zostali oszukani, nie otrzymali zamówionych gatunków tylko inne, zamiast samicy skakuna dostali samca... Szkoda gadać. Osobiście nie polecam.

#8 blukers

blukers
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 15 wrzesień 2017 - 12:08

Ja co prawda zamawiałem tylko karmówkę a to co do mnie przyszło to były co najwyżej odchody zamówionych moli woskowych, których w paczce miało być 50. Zdecydowanie nie polecam

#9 NEiTAN

NEiTAN
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecinek

Napisany 15 wrzesień 2017 - 13:19

często też wysyła nie te gatunki co zamówione więc możesz mieć nie ten gatunek 

Nie jestem jakimś "specem" od modliszek, ale jestem pewien, że otrzymałem ten gatunek który zamówiłem(np. po porównaniu zdjęć otrzymanej do "internetowych przykładów").

Swoją drogą, jak mówiłem na początku - ja go polecam. 

Nie ma sensu opierać się tylko na negatywnych opiniach skoro tych pozytywnych jest więcej (na Allegro choćby). A po za tym każdy popełnia błędy. Może ma sporo zamówień i czasem się pomyli, rzecz ludzka jak to mówią.

Polecajcie nadal tego oszusta, zamiast wspierać forumowych, dobrych sprzedawców...

Czyli nie można wyrazić pozytywnej opinii bo Tobie coś nie pasuje i każdy ma tak myśleć? I nie jest tak, że nie wspiera się forumowych użytkowników. "Darcus6" również jest osobą którą można polecić, niedawno u niego kupowałem kilka modliszek i wszystko było ok, w dodatku uwzględnia niestandardowe prośby.

#10 Trudnarzecztanazwa

Trudnarzecztanazwa

Napisany 15 wrzesień 2017 - 13:28

Serio sugerujesz się opiniami na allegro? Niezbyt inteligentnie... Ciekawe czemu na forum go praktycznie nilt go nie poleca, a tam wszyscy... (jeśli dalej do tego nie doszedłes, to Ci powiem, kupowane opinie). Kolejna rzecz, to tak, nie powinno się go polecać, dlatego, że jedna osoba miała szczęście. To tak jakby mówić, że jakiś złodziej jest super, bo dał biednemu 10 zł, które wcześniej ukradł...

Edytowany przez Trudnarzecztanazwa, 15 wrzesień 2017 - 13:30.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).