Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

opinie

Papa gekon

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
71 odpowiedzi na ten temat

#11 empiu

empiu
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 08 styczeń 2011 - 21:01

Również polecam :)

#12 Lucccas

Lucccas
  • Polska / Małopolskie / Brzeszcze

Napisany 08 styczeń 2011 - 21:10

Polecam w 100%!!!
Ten człowiek mimo tego że mial dużo pracy potrafil sie ze mna umwóic w okreslone PRZEZE MNIE miejsce na odbiór zwierzaka!!
pozdrawiam

#13 Crickets

Crickets
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 08 styczeń 2011 - 21:21

Współpracujemy już ładne pare latek - mogę powiedzieć o PapaGekonie ze to bardzo uczciwy człowiek, rzetelny a zwierzaki które sprzedaje są zawsze pierwszej klasy. Jeśli ktokolwiek przychodzi do mnie na hodowle i pyta o felsumy, gekony, czy pardalisy zawsze odsyłam do Piotrka. Mogę go polecić z czysta odpowiedzialnością!!

Pozdrawiam
Crick

www.crickets.pl

#14 Avanast

Avanast

Napisany 08 styczeń 2011 - 21:23

Od siebie również powiem, że transakcja miło i sprawnie zrealizowana :) Oprócz tego mogłem liczyć na pomoc, przez dłuuugi czas po zakupie.

#15 Wampiria

Wampiria

Napisany 08 styczeń 2011 - 21:33

Gorąco polecam zakup gekonów u Piotrka!
Mam od niego felsumę madagaskarską (prawie rok) Przepięknie wybarwiona, zdrowa, żarłoczna, bardzo aktywna, po prostu zielone cudo! :D Ciągle coś kombinuje ;) (felsuma oczywiście :D )
Kontakt z hodowcą bardzo dobry. Nawet kilka miesięcy po zakupie szybko odpowiada na pytania czy wątpliwości, co jest bardzo ważne. Papiery oczywiście są. Pełen profesjonalizm i szacunek dla klienta,.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#16 Yaten

Yaten
  • Polska / Warmińsko-mazurskie / Elbląg

Napisany 08 styczeń 2011 - 21:48

[quote]Gorąco polecam zakup gekonów u Piotrka!
Mam od niego felsumę madagaskarską (prawie rok) Przepięknie wybarwiona, zdrowa, żarłoczna, bardzo aktywna, po prostu zielone cudo! :D Ciągle coś kombinuje ;) (felsuma oczywiście :D )
Kontakt z hodowcą bardzo dobry. Nawet kilka miesięcy po zakupie szybko odpowiada na pytania czy wątpliwości, co jest bardzo ważne. Papiery oczywiście są. Pełen profesjonalizm i szacunek dla klienta,.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#17 czuczos11

czuczos11
  • Polska / Śląskie / Chorzów

Napisany 08 styczeń 2011 - 22:57

polecam, polecam :)

#18 paweł19

paweł19
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce

Napisany 08 styczeń 2011 - 23:15

Polecam :) Brałem k.lamparciego ...

#19 Gerro31

Gerro31

Napisany 09 styczeń 2011 - 00:10

Zdecydowanie polecam. Zwierzaki zdrowe, świetnie się chowają. Kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy- błyskawiczny. Nie ma się do czego doczepić, naprawdę.

#20 Bafangoo

Bafangoo
  • Polska / Śląskie / Racibórz

Napisany 09 styczeń 2011 - 00:35

Polecam jak najbardziej bardzo dobry kontakt nawet po zakupie można prosić o radę. Zwierzaki w super kondycji, piękne i w atrakcyjnej cenie.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).