Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

opinie

Papa gekon

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
71 odpowiedzi na ten temat

#1 Nomad639

Nomad639
  • Polska / Podlaskie / Białystok

Napisany 30 grudzień 2010 - 23:20

/* /*

Napewno kazdy zna ten sklep, jednak postanowilem wystawic osobista opinie dla tych ktorzy moze nie wiedza. Kupilem ostatnio u nich felsume madagaskarska, cena byla bardzo niska w ramach swiatecznej promocji, piekno felsumy (byly to high red'y) zalezalo od kolejnosci zgloszen, niewiem ktory sie zglosilem ale felsuma ktora otrzymalem pksem jest oczywiscie zdrowa i poprostu piekna. Profesjonalna wysylka, kontakt non-stop, wszystko zgodnie z umowa, papiery oczywiscie rowniez sa, do tego dostalem cale opakowanie gratisowej karmowki dla.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#2 drizzt

drizzt
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 03 styczeń 2011 - 09:55

Rowniez polecam :)

#3 Baracoae

Baracoae

Napisany 05 styczeń 2011 - 16:59

/* /*

Papa gekon ma świetne zwierzaki. Z ręką na sercu mogę wszystkim polecić tego hodowce !!!!

#4 Kayoosh

Kayoosh
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 06 styczeń 2011 - 00:57

Kupiłam z tej hodowli w październiku 2010 2 felsumki klemmeri. Zwierzaki dotarły do mnie pociągiem, w rewelacyjnym stanie i odpowiednio zabezpieczone. Maluchy są zdrowe, szybko rosną i są pięknie wybarwione. Trasakcja szybka i przyjemna, kontakt natychmiastowy, papiery ok. Dodatkowym plusem jest to, że można liczyc na pomoc/ podpowiedź rówież dłuższy czas po zakupie. Szczerze polecam :)

#5 Chamol

Chamol
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 06 styczeń 2011 - 11:41

Zakupiłem u Piotrka dwie felsumki. Przyjechały PKS zapakowane jak trzeba, śliczne w dobrej nawet bardzo dobrej cenie i dobrej kondycji wybarwione zdrowe plus karmówka, o której nie wiedziałem. Miły prezent. Papiery ok. Kontakt super i bezproblemowy. Cóż ma nowego zadowolonego klienta. A i co ważne można liczyć na pomoc hodowlaną, a to jest dla mnie bardzo ważne.

#6 mradamf1985

mradamf1985
  • Polska / Podkarpackie / Rzeszów

Napisany 06 styczeń 2011 - 12:24

/* /*

Świetny hodowca, zwierzęta zawsze w świetnej kondycji, i oczywiście bardzo dobry kontakt nigdy nie ma problemu żeby się czegoś dowiedzieć, doradzić nie tylko przed zakupem ale i po! W 200% mogę polecić!

#7 Maniek_kg

Maniek_kg
  • Polska / Zachodniopomorskie / Kołobrzeg

Napisany 06 styczeń 2011 - 20:36

Ja również zakupiłem parkę gekonów paskowanych w tym sklepie. Oczywiście zwierzaki dostarczone PKP w bardzo dobrej kondycji i bardzo szybko rosną. Polecam jak najbardziej.

#8 woja

woja

Napisany 08 styczeń 2011 - 18:21

Kupiłem u niego moje dwie pierwsze felsumki.Jestem bardzo z nich zadowolony.Są bardzo ładnie wybarwione.
POLECAM!!!

#9 Reptileman

Reptileman
  • Polska / Śląskie / Zabrze

Napisany 08 styczeń 2011 - 20:17

/* /*

Również polecam ! :) Kupiłem felsume i jestem bardzo zadowolony :) felsumka rośne bez żadnych problemów wszystko jak najbardziej OK :) Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym :) POLECAM !!!

#10 ŁukaszS

ŁukaszS

Napisany 08 styczeń 2011 - 20:44

Mam od niego kilka jaszczurek (ostatnią kupiłem 2 dni temu) i muszę powiedzieć, że zwierząt w takiej kondycji nie znajdziecie nigdzie indziej! Polecam,na pewno się nie zawiedziecie!!!

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).