Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

opinie

Papa gekon

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
71 odpowiedzi na ten temat

#71 xmaggotx8

xmaggotx8
  • Polska / Podkarpackie / Krosno

Napisany 22 wrzesień 2014 - 20:27

Gorąco polecam tego hodowcę. Pełen profesjonalizm, zarówno w hodowli jak i budowie terrarium. Zakupiony gekon zdrowiutki, już w pierwszy dzień po włożeniu do terrarium dużo po nim łaził. Papa Gekon ma bardzo ładne odmiany kolorystyczne. A co do terrarium to zrobione naprawdę świetnie - kawał porządnej roboty, no i jak fajnie urządzone :) Nic tylko brać w ciemno i się nie zastanawiać ;) 

#72 adaskoxxl

adaskoxxl
  • Polska / Pomorskie / Słupsk

Napisany 18 styczeń 2015 - 08:37

Witam. Chciałem bardzo polecić wam tego hodowcę. Dziś dotarł do mnie gekon orzęsiony corellophus ciliatus red samiec. Gekon w świetnej kondycji. Od kilku godzin zwiedza terra. Bardzo żwawy jak na podróż z Krakowa do Ustki :). Co do samego hodowcy to naprawdę bardzo dobry kontakt, udziela wszelkich informacji rozwiewając przy tym wszystkie nasze wątpliwości. Brać w ciemno ja brałem sugerując się tylko opiniami z forum;) Oby każdy hodowca sprzedawał takie piękne smoki :p widać,ze z.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez adaskoxxl, 18 styczeń 2015 - 08:42.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).