Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
3 pytania odnośnie boa c



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Antonek

Antonek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6404 dni
  • Polska / Lubuskie / Szprotawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 września 2009 - 20:21

Witam, mam trzy pytania odnośnie boa c:
1. Mam samice 165cm 4kg od 1,5 tygodnia, Pan w sklepie powiedział, że niedługo trzeba nakarmić węża. Wężowi podaje królika ok 800g, czy wąż nie chce jeść dlatego, że jest zmiana terrarium, właściciela, transport ok 5 godzin itd?(Samica jest w jednym terrarium z samcem ok 1m)
2. Czy w/w samice można w tym roku dopuścić do samca? dokument na węża został wydany 17.07.06 ale sprzedawca mówił, że wąż ma prawie 4 lata.
3. Samiec w/w nie chce jeść, przez jakiś czas w sklepie nie było mysz to pare razy z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: 3 pytania odnośnie boa c     x


#2 Żymełka

Żymełka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6858 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Kępno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 września 2009 - 21:30

Jakie wymiary terra?
Przyczyn nie jedzenia przez samicę może...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Antonek

Antonek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6404 dni
  • Polska / Lubuskie / Szprotawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 września 2009 - 21:42

Terrarium 130x60x50, sprzedawca mówił, że samica je szczury/króliki. Samiec ostatni...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Kusztii

Kusztii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6750 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Oborniki Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 września 2009 - 21:59

Nowe terrarium? No niby tak, ale 1.5 tyg dla boasa...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 marekwu

marekwu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6631 dni
  • Polska / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 04 września 2009 - 20:48

Ale ogolnie co do karmienia to polecam zrobic post. A...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.