Adamek, przesadzasz ;) Jeżeli to na prawdę jest L10, to możesz spróbować, ale gwarancji nikt Ci nie da, a jak już wyjdzie, to bym nie liczył na zbyt obfite plony.
14 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 12 grudnia 2005 - 22:12
Podobne tematy: Irminia dopuszczanie x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice C.natanicharum, P.irminia, P.gigas, P.murinus, A.geniculataK4rakan, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Dorosły samiec P.irminia Pruszkówfaworyt, 14 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
C. versi, C. laeta, P. irminia, P. pulcher P. reduncus N. incei, H. baviana - minihurty tanioLolexxen, 02 cze 2026 |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
chroma, irminia, incei GOLD + samceSzrama, 16 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
10x A. purpurea, 10x P. irminia, 10x P. victoriLolexxen, 18 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 12 grudnia 2005 - 22:48
nie mówie że polecam ale mówie ze jest możliwe. Z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 12 grudnia 2005 - 23:05
Eh... Kokon jakiś urojony może i tak, a z L14...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 14 grudnia 2005 - 11:30
Po 8 wyl. to nawet u mnie nic kokonu nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 01 stycznia 2006 - 13:44
moja samiczka złożyła kokon i naliczyłem 155 dzieciaków przekochanych :P
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
