nie wiem ale jest ladny xD
26 odpowiedzi na ten temat
#21
Napisany 29 lutego 2008 - 13:41
Podobne tematy: prosze o rozpoznanie gatunku ... x
identyfikacja
Jaszczurki
Rozpoznanie płciIfryt2104, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
spód ptasznika
Dymorfizm płciowy u ptaszników
Rozpoznanie płciNorbi, 02 maj 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
|
#22
Napisany 29 lutego 2008 - 21:19
mialem arndsti i nie przypomina raczej tego gatunku
#24
Napisany 01 marca 2008 - 10:32
Haplopelma minax nie ma takich włosków jak toto na ostatniej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#25
Napisany 01 marca 2008 - 14:49
#26
Napisany 01 marca 2008 - 22:39
a ja wam powiem jaki to jest pająk UWAGA!! to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#27
Napisany 02 marca 2008 - 11:42
malina8881 - widać bardzo na poziomie wypowiedź. Gratuluję pozytywnej identyfikacji....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
