chociażby dlatego, że zdjęcia są do bani - może ktoś da fotki spermatek? karapaksu? jakiś szczegółów? Nawet świetny znawca by pewnie nic nie powiedział po tym zdjęciu... A nawet jakby były lepsze to i tak nic moim zdaniem nie da. Kto sie podejmie roli eksperta z czystym sumieniem?
#11
Napisany 28 lutego 2008 - 23:26
chociażby dlatego, że zdjęcia są do bani - może ktoś da fotki spermatek? karapaksu? jakiś szczegółów? Nawet świetny znawca by pewnie nic nie powiedział po tym zdjęciu... A nawet jakby były lepsze to i tak nic moim zdaniem nie da. Kto sie podejmie roli eksperta z czystym sumieniem?
Podobne tematy: prosze o rozpoznanie gatunku ... x
identyfikacja
Jaszczurki
Rozpoznanie płciIfryt2104, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
spód ptasznika
Dymorfizm płciowy u ptaszników
Rozpoznanie płciNorbi, 02 maj 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
|
#12
Napisany 28 lutego 2008 - 23:30
#13
Napisany 28 lutego 2008 - 23:39
#14
Napisany 28 lutego 2008 - 23:42
#15
Napisany 28 lutego 2008 - 23:58
#16
Napisany 29 lutego 2008 - 00:00
Co do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 29 lutego 2008 - 08:01
#18
Napisany 29 lutego 2008 - 08:09
#19
Napisany 29 lutego 2008 - 10:40
#20
Napisany 29 lutego 2008 - 13:33
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
