Witam mam troche głupie pytanie, czy wysokość 25 cm w terrarium wystarczy dla agamy brodatej?
7 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 04 lutego 2008 - 20:48
Podobne tematy: Wysokość dla agamy x
Sprzedam jaszczurki
Agamy błotne 2026MiB, 18 maj 2026 |
|
|
|||
terrarium - oświetlenie
Budowa, osprzęt
oświetlenie w terrarium u agamyPeanut00, 08 kwi 2026 |
|
|
|
||
tematy ogólne
Agamy - brodata i karłowata
Wypadnięcie hemipenisa u agamy brodatejJOLUS, 24 gru 2025 |
|
|
|||
żywienie
Agamy - brodata i karłowata
Karmienie agamy karłowatejDikimolo, 29 paź 2025 |
|
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Agamy błotne i brodateMiB, 03 sie 2025 |
|
|
#2
Napisany 04 lutego 2008 - 20:51
Poprawka 35 cm.
#3
Napisany 04 lutego 2008 - 21:03
Raczej tak, uzyj cienkiej powloki podloza i juz :)
#4
Napisany 04 lutego 2008 - 22:44
Hej :] chyba 35 powinno wystarczyć ale spytaj sie innych,
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 05 lutego 2008 - 09:58
Moim zdaniem wysokość terra dla Agam to min.60cm a nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 05 lutego 2008 - 10:02
Chyba że lubi sie czołgać :))) , a tak poważnie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 05 lutego 2008 - 11:15
Wkładasz bródkę do terrarium dla ptasznika? Teraz tak na serio,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 05 lutego 2008 - 19:25
Popieram jacszym. Najlepiej 80cm, minimum to 60cm.
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany