Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Mata grzewcza - zabudowa



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 ZinkCylinder

ZinkCylinder
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1055 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2021 - 15:10

Witam, zamontowałem w terrarium mate grzewcza dla weza, od środka. Pytanie jest następujące. Czy musze ja czymś dodatkowo przykryc? Czy wystarczy, że wysypie na nią......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Mata grzewcza - zabudowa     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2021 - 15:52

Jeżeli zwierzę będzie kopiące, to lepiej byłoby przykryć czym innym niż tylko luźnym podłożem. Jeżeli szkło nie wchodzi w grę, to może płytki ceramiczne albo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 ZinkCylinder

ZinkCylinder
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1055 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2021 - 15:59

Cos takiego pyknie?

https://bioterr.pl/pl/p/Glina-terrarystyczna-do-formowania.-Podloze%2C-tlo-2kg-/651

Ewentualnie tym klejem do plytek machnac, przyznam, ze to byłaby najlepsza opcja, kupilem tego jak na wojnę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2021 - 23:58

Tak, dokładnie o czymś takim myślałem, chociaż pewnie da się znaleźć tańsze opcje. :p 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.