Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

* * * * - 1 votes  
Modliszka z papui od exo factory




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Minimilka69

Minimilka69
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1517 dni
  • Poland / Lubuskie / Drezdenko
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 May 2020 - 22:31

Witam,kupiłam modliszkę hierodula sp. Papua I nigdzie nie mogę się dowiedzieć jak dbać o takiego "malucha" , jakiej wilgoci ani jakich rozmiarów boxu potrzebuje. Jeśli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Minimilka69, 03 May 2020 - 22:35.





Similar Topics: Modliszka z papui od exo factory     x


#2 Romano

Romano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1749 dni
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 May 2020 - 23:09

Jak kupiłaś z exo factory, to najpierw poczekaj i zobacz co przyjedzie, a potem szukaj informacji ;)


#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2350 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2020 - 11:34

1. Wątek o Exo-factory: https://www.terrarium.pl/topic/505926-exo-factory-opinie/

2. W przypadku zwierząt najpierw należy znaleźć informacje o hodowli, potem dopiero kupować. Gdyby nie udało Ci się znaleźć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 tokaga

tokaga

    Redaktor: Jaszczurki

  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7062 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2020 - 13:29

Mnie tylko dziwi jakim cudem ten typek z exo factory jeszcze w ogóle funkcjonuje? Handlarzyk (bo inaczej nie wypada nazwać) jest chyba jeszcze gorszy od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Minimilka69

Minimilka69
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1517 dni
  • Poland / Lubuskie / Drezdenko
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 May 2020 - 15:45

Dotarły do mnie. Całe I zdrowe, w osobnych pojemniczkach. Zapoznałam się wcześniej z tym jakich warunków potrzebują ( w jakich warunkach żyją normalnie i jakich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Lukasblast

Lukasblast
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1536 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 June 2020 - 14:26

W styczniu dostałem z Exo L1 tego samego gatunku zamiast Creobrotera. Cud że larwa przeżyła podróż... Ale że kosztowała kilkanaście zł, to pomyślałem "ok, zobaczymy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.