Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zimowanie

- - - - -  
Kiedy zacząć zimowanie




  • This topic is locked This topic is locked
48 replies to this topic

#1 Agamka123

Agamka123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3658 dni
  • Poland / Podkarpackie / Mielec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2014 - 06:43

Mam dużego żółwia czerwonolicego i chce go zimować w oczku ale mam pytanie

 

Czy chłodne noce nie odbiją się na jego zdrowiu dzisiaj np.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kiedy zacząć zimowanie     x


#2 Dawid1980

Dawid1980
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3570 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2014 - 08:50

Mam dużego żółwia czerwonolicego i chce go zimować w oczku ale mam pytanie

 

Czy chłodne noce nie odbiją......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Agamka123

Agamka123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3658 dni
  • Poland / Podkarpackie / Mielec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2014 - 09:58

Mój żółw jest już starszy i jest w dobrej kondycji więc chce go zimować, też się trochę boje ale chce odwzorować jego naturalne warunki dzisiaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3907 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2014 - 10:49

@[member="Agamka123"] są dwie opinie co do zimowania, jedni mówią , że żółwie się przystosowują itd.
Ja bym w oczku ogrodowym nie ryzykował :
1- mały......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Agamka123

Agamka123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3658 dni
  • Poland / Podkarpackie / Mielec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2014 - 06:08

Nie koniecznie jak pisałem co roku całe lato jest w mniejszym oczku ( takim jakby miski) a od wczoraj siedzi w dużym ( ok.1/3 to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4354 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 August 2014 - 15:40

Oczko do zimowania powinno mieć co najmniej 1.20-1.50 m. Jeśli jest płytsze zimowanie może skończyć się tragicznie. Cały sezon niech siedzi na zewnątrz a na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 RobertM

RobertM

    Moderator: Kameleony

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6087 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2014 - 01:07

Trzymanie cały rok w oczku byłoby najlepsze, ale nie rozumiem pytania. Czy masz sposób aby nakazać mu zimowanie? Czy tez może chodzi o to, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Agamka123

Agamka123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3658 dni
  • Poland / Podkarpackie / Mielec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2014 - 05:43

Nie byłem pewien czy chłodne temperatury wczesną wiosną odbiją się na jego zdrowiu. Teraz jest w oczku w którym będzie zimować. Czyli stopniowo daje mniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Dawid1980

Dawid1980
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3570 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2014 - 10:46

Ciekawe  jaki % żółwi w Zoo ginie  w okresie jesienno zimowym ? ciekawe czy każdy żółw jest leczony itd?  w życiu bym nie naraził mojego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Dawid1980, 22 August 2014 - 10:49.






#10 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2014 - 13:28

Warunki w zoo najczęściej i tak są o niebo lepsze niż  te, które zapewniali im właściciele oddający zwierzęta do zoo. Niestety ani budżet ani miejsce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.