Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Żółwik który się boi :(




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Ewcia8891

Ewcia8891
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5440 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 June 2009 - 09:29

Mam żółwika żółtolicego , jest bardzo młody i się strasznie boi. Wystarczy że się wejdzie do pokoju to już wpada w lekką panikę i się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by czeplin79, 19 January 2015 - 16:33.





Similar Topics: Żółwik który się boi :(     x


#2 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7558 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2009 - 10:12

Nie wyciągać go, nie ślęczeć godzinami przed akwarium. Dać mu po prostu spokój i czekać. Miałem żółwie, które dopiero po roku przestawały być płochliwe -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Seracrus

Seracrus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5620 dni
  • Poland / Śląskie / Czechowice-Dziedzice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2009 - 10:16

Żółwie z natury są płochliwe mój na przykład bał się wygrzewać po przebudowaniu terrarium jak ktoś był w pokoju. Mimo że to spora samica i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Ewcia8891

Ewcia8891
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5440 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 June 2009 - 11:09

Ja przez 8 godzin jestem codziennie w pracy daje mu jeść i czasem go obserwuję siedząc daleko od niego . NIE NAWIEDZAM GO I NIE......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Geccko

Geccko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5592 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2009 - 11:17

tak jak powiedział mateusz to sprawa indywidualna mój kapselek żółtolicy boi się tylko wtedy gdy go wyjmuję aby mu umyć akwarium jak go włorze do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 OleK

OleK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6386 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2009 - 14:25

Trzeba było kupić żółwia od hodowcy. Takie są od małego przyzwyczajone do ludzi i są mniej płochliwe (obserwacje własne). Można było też wybrać inny gatunek,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7552 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2009 - 21:42

A do obserwacji polecam lustro.
Ja je zastosowałem, gdy nowy żółw bał się (chyba) siedzieć na wyspie gdy ktoś był w pokoju. Później......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.