Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Boa żarłok !!!!



  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 robertxxx62

robertxxx62
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5749 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Szczytna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 December 2008 - 21:45

Witam serdecznie ! Mam boa dusiciela samca ma około 110cm kupiłem go niedawno ze dwa i pół miesiąca temu trochę był mały i chudy teraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Boa żarłok !!!!     x


#2 Marcin_K 20 Banned Posting Disabled

Marcin_K
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6014 dni
  • Poland / Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 December 2008 - 21:52

Cześć,niech wąż nadrabia stopniowo,daj mu to co uważasz,generalnie jest zasada ,że im starszy wąż tym rzadziej powinno sie go karmić,ja osobiście jestem za zasadą ,że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 regius88

regius88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5714 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pułtusk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 December 2008 - 22:02

Z pewnością wąż odrabia "zaległości w dostawie pokarmu"... =) moim zdaniem lepiej dawać jest jednorazowo większą ofiarę (w granicach rozsądku oczywiście)... gdy wąż nadrobi ubytki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Alessandro

Alessandro

    Pomocny w dziale Węże

  • Pomocny
  • Z nami od: 6095 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 December 2008 - 22:03

Nie przesadzaj z podawaniem pokarmu. Twojemu boasowi wystarczy jeden duży szczur (ale nie gigant) na tydzień. Taka ilość pokarmu będzie dla niego odpowiednia, nie będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Nemo_Art

Nemo_Art
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6322 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Końskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2008 - 00:56

Możesz zrobić badanie kału - w każdej lecznicy...

Na obecność pasożytów, itd...

Groszowa sprawa a może wiele wyjaśnić...


#6 Thonny

Thonny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6258 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2008 - 20:11

1,5 roku i 110 cm to wcale nie mało :P to norma dla samca, zwłaszcza jeśli to mieszaniec. Nic nie musi nadrabiać. Króliczki małe są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Kusztii

Kusztii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6196 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oborniki Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2008 - 14:55

[quote][...]ja osobiście jestem za zasadą ,że młodemu boasowi daje częściej mniejszy pokarm(np duże noworodki szczurze pozniej królicze,ponieważ mają one wyższą wartość odżywczą)[/quote]

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.