Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zimowanie

- - - - -  
zimowanie w lodówce, a higiena




  • This topic is locked This topic is locked
61 replies to this topic

#1 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 May 2008 - 15:52

Jak moja Oliwka :) 1 Listopad. Ale tak serio to lodówka do zimowania nie może być zwykłą lodówką. Przeczytałam ostatnio fantastyczny art na ten temat......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: zimowanie w lodówce, a higiena     x


#2 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6208 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 May 2008 - 16:07

Źle napisałem, powinienen zaznaczyć że chodzi o chłodziarkę (czyli bez zamrażalnika). Ja zimowałem w takiej i nie była ona nowiutka, ale starym szrotem za przysłowiowa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 May 2008 - 16:34

no tak, bez zamrażalnika :) to ważne. Starej bym sie bała i tak, nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie dzień ostateczny ;)
A jak znajdę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6746 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 May 2008 - 16:37

No przeciez lodówka i tak jest otwierana nawet kilkanascie razy dziennie, wiec gdzie tu problem z wentylacją? Chyba, ze macie w domu postawioną osobną chłodziarke......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 May 2008 - 16:49

No wiesz, taka lodówka powinna być wyłącznie dla żółwi, nie wyobrażam sobie inaczej....


#6 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6208 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 May 2008 - 17:09

[quote]Chyba, ze macie w domu postawioną osobną chłodziarke tylko dla zólwii, ale to raczej mało praktycze, a ekonomiczne już wogóle.[/quote]

No właśnie.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 May 2008 - 17:23

Zgadzam się, moim zdaniem to fatalne rozwiązanie dla ludzi i dla żółwia. Nie wyobrażam sobie trzymać produktów żywnościowych i żółwia w podłozu do zimowania w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6746 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 May 2008 - 18:20

Jesli tak ujmujecie sprawe to w takim razie piwnica czy inne nieogrzewane pomieszczenie wydaje sie zdecydowanie lepszą opcją. Stojąca w domu [b]osobna[/b] chłodziarka uzywana tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 May 2008 - 18:35

Pomijając to, że jestem kompletnym laikiem jak chodzi o zimowanie żółwi ale do lodówki z jedzeniem dla siebie żadnego - nawet wykąpanego w domestosie bym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6172 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 May 2008 - 20:22

Salmonelle i tak sobie czlowiek do lodowki sciaga wraz z kurzymi jajkami, niestety, a paleczki okreznicy mamy swoje;) nie mozna sie za bardzo bac bakterii,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.