Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


josetsu

Użytkownik od 04 wrz 2004
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny cze 26 2024 04:39

#1238487 czym pokryc pianke (wodospad) aby sie trzymalo

Napisany przez josetsu na 30 marca 2006 - 09:21

poszukaj w ahchiwum kilkanascie postwo moze kilkadziesiat wczesnie byla rozmowa o ,piance i byly linki do zagranicznych stron z pianka i tam koles podawal ze chyba zycica epoksydowa czyy jakos tak.... poszukaj bo jak najdziesz i przegladniesz sobie te stronki z linkow to bracie padniesz!!!

znalazlem caly ten temat https://www.terrarium.pl/forum/viewtopic.php?p=152797 tam jest kilka swietnych linkow:)


#1231962 Pochwal się swoją BRODĄ :D

Napisany przez josetsu na 14 kwietnia 2006 - 20:56

Siema tu Tytus tak sie zlozylo ze zamieszkalem u Josetsu i tak sobie zyje. na razie siedze sobie w tymczasowej chacie ale juz niedlugo bedzie......(cdn)
troszke sprawiam problemow bo wcialem kamyczek ale jak na razie jest oki:D
postanowliem Wam sie przedstawic!
To ja:D
Dodany obrazek
teraz troszke wiecej mnie:D
Dodany obrazek
dobra koniec skromnosci pokaze sie caly:D
Dodany obrazek


#1216484 Zdjęcia terrariów dla naszych brodatych ulubieńców :)

Napisany przez josetsu na 22 maja 2006 - 17:45

Dodany obrazek
półka:)
Dodany obrazek
konar pomagajacy wejsc na polke-oprocz tego mata kokosowa jako druga "drabinka"
Dodany obrazek
Dodany obrazek
terra 120x60x65-postawilem bardziej na praktycznosc niz wyglad-dlatego mata kokosowa zeby mogl Tytus skakac smialo po scianach, troszke technicznie:
-2 lustrzanki
-uvb neon 90cm
-wodospad średni egzoterra-caly zcas dziala na noc wylaczany
-sciany-mata kokosowa , pianka uszczelniajaca,styropian atlas plus i pigment
-troszke drzewek-korzen i jakies tam konarki
-za podloze lupki piaskowca-Tytus co innego zaczyna zaraz polykac-jak zmienie lupki na dni dodam zdjecia







© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.