Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Koszina

Użytkownik od 09 lip 2009
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny maj 11 2021 22:36

#1875931 Gdzie zakupić modliszkę przez internet?

Napisany przez Koszina na 08 kwietnia 2019 - 12:09

Radziłbym poszukać na forum w dziale ogłoszenia, lub grupach na FB. Sam ze sklepu cokolwiek kupowałem tylko raz i to i tak przez to, że znalazłem ogłoszenie na FB.

Co do Exo Factory, które teraz widnieje pod nazwą Exo Feeder chyba odradzam. Po rozmowach z paroma osobami, które zamawiały coś od nich zawsze było coś nie tak, lub czekało się ekstremalnie długo na paczkę po czym i tak było coś nie tak.

 

Pozdrawiam
#1874689 Problem z przekonaniem mamy na ptasznika

Napisany przez Koszina na 19 marca 2019 - 20:21

Nie jest łatwo przekonać rodziców na jakieś egzotyczne zwierzaki ale zawsze można próbować. Uważam, że może zrozumie jak Tobie na tym zależy jeżeli będziesz drążyć temat. Nie uporczywie i do znudzenia ale ciągle przytaczać jakieś ciekawostki z tym związane. Dobrym sposobem też może być pokazanie mamie jakiegoś kanału na YT który fachowo takimi rzeczami się znajduje? Wiem, że np kanał "ptaszniki zająca" ma bodajże 2 filmy o takiej tematyce. Najważniejsze moim zdaniem jest udowodnienie, że nie jest to nic groźnego czy drogiego, wytłumaczenie jak wygląda hodowla, jakie są zagrożenia itp. Na pytanie "a co się stanie gdy ucieknie i zje go pies" jeżeli pamięć mnie nie myli było to pytanie zadane w dale dla początkujących? Na pewno coś takiego tutaj czytałem. Też możesz pokazać mamie udowadniając że na wszystko jesteś przygotowany. Mam odmienne zdanie co do @Tiken i postawieniem mamy przed faktem dokonanym. Uważam, że to może tylko spotęgować niechęć i nic dobrego nie przyniesie.

 

Powodzenia w rozmowie :)

© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.