Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Ripper

Użytkownik od 22 cze 2022
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sie 17 2022 13:01

Moje posty

W temacie:Pyton królewski pozycja obronna

16 lipca 2022 - 21:29

@k7l okej, jeśli chodzi o karmienie to nie chciał przyjąć pokarmu i zjdał jak mu zostawiłem ciepłego szczurasa na noc, to wtedy zjdał, i teraz nie wiem jak go spróbowac wziąsc na ręce zeby sie oswajał pomału. Jakies porady masz do oswajania?


W temacie:Pyton królewski, pozycja obronna i straszna panika przy otwarciu pudełka i dz...

30 czerwca 2022 - 18:14

@VisibleNoise

Dzięki za odpowiedź

Co do tych drgawek to jest tylko wtedy kiedy otwieram terrarium, wygląda to bardziej tak że jak jest wystraszony to go tak czepnie raz max 2 razy, tylko jak sie wystraszy tak robi.


W temacie:Pyton królewski karmienie

27 czerwca 2022 - 12:22

Witam, próbowałem nakarmić pytona młodzika (miesięcznego) który był karmiony u hodowcy 2 razy w tygodniu, po przyjściu do mnie po 4 dniach dałem mu mrożonego szczurka, wąż kilka razu tak jagby próbował zaatakować szczurka lecz ani razu go nie chapnął tylko były próby zaatakowania go. Napisałem do hodowcy czm tak jest, odpisał żeby go nie karmić przez pierwsze 2 tygodnie żeby się przyzwyczaił do nowego otoczenia, więc to dlatego nie chciał tego szczurka zjeść?© 2001-2022 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.