- terrarium.pl
- → Ogląda profil: Posty: kris22
kris22
Użytkownik od 22 sty 2006W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny wrz 04 2009 20:45
Statystyki społeczności
- Grupa Terrarysta
- Aktywnych postów 568
- Wyświetleń profilu 1 227
- Najbardziej aktywny w Ptaszniki (309 postów )
- Wiek 37 lat
- Urodzony Wrzesień 1, 1987
-
W terrarystyce od
2000
-
Płeć
Mężczyzna
-
Zainteresowania
akwarystyka i terrarystyka,sztuki walki,modelarstwo
Informacje kontaktowe
- Skąd: Polska / Mazowieckie / Pułtusk
Narzędzia użytkownika
Ostatni goście
Moje posty
W temacie:Gekon Lamparci z innymi gekonami???
27 grudnia 2008 - 00:55
W temacie:Gekon Lamparci z innymi gekonami???
27 grudnia 2008 - 13:41
W temacie:Gekon Lamparci z innymi gekonami???
28 grudnia 2008 - 13:59
widze ze jednak mentalnosc tego forum sie nie zmienila,czepiacie sie byle czego ale pomocy nie ma, to wyglada tak jak ktos ma inne poglady to jest palony na stosie.A co do mojego psychicznego przygotowania to jestem bardziej przygotowany niz Ci sie wydaje Marzeno i nie napisalem ze sa nudne tylko malo ruchliwe w dzien ,a i na to bylem przygotowany tez.Czy gekony sa trudne w hodowli nie nie sa tylko ludzie nie sa przygotowani i z tego powstaja problemy.Dzieki za odpowiedzi temat do zamkniecia od tej chwili poradze sobie sam.
Jesteś klasycznym przypadkiem "szczeniaka", który nie przyjmuje do wiadomości krytyki swojego postępowania. To oczywiste, że nie będziemy przyklaskiwać Twoim idiotycznym pomysłom mieszania lamparcich z innymi gekonami. Obraziłeś się na forum, bo dostałeś odpowiedzi inne niż chciałeś?
Smieszny panie jestes i nie zgrywaj psychologa bo szczeniakami mozesz sobie nazywac dzieci w przedszkolu,a czy ktos z was laczyl gatunki gekonow razem ze wie ze niepowinny razem byc???To zle ze chce przeprowadzic maly eksperyment.Wlasnie to jest mentalnosc forum ze jak ktos chce sprubowac czegos innego to jest zjechany na forum,temat zakonczylem bo wiedzialem ze beda pisane posty tego typu.
W temacie:Gekon Lamparci z innymi gekonami???
28 grudnia 2008 - 14:15
postanowilem zainteresowac sie hodowla Gekonow Lamparcich i torszke sie zawiodlem z powodu malego bardzo ruchu w dzien gekow
to świadczy o twoim nieprzygotowaniu psychicznym. Ty może jesteś nocami aktywny? Skoro lamparcie są nocne, to trudno po nich oczekiwać że będą sie ganiały i brykały we dnie... co najwyżej wyleza na chwilkę jeśli przyzwyczaja się do karmienia w dzień. Ale nic poza tym. Zaznajamiając się z hodowlą tego gatunku powinieneś o tym wiedzieć.
Zamiast towarzysza innego gatunku spraw lampartom żarówkę nocną i obserwuj do woli (night glo naprawde fajnie się prezentuje i nie przeszkadza spać, ale czerwona też się nada).
Jeśli oczekiwałeś konkretnej rady to moja jest właśnie taka.
Co do przygotowania psychicznego przygotowalem sie na 95% ze beda aktywne w nocy ale 5% myslem za beda bardziej ruchliwe w dzien i dla tego napisalem ze troszke sie zawidlem z powodu malego bardzo ruchu w dzien.Zarowki mam dwie na dzien i na noc wlasnie taka jak napisalas.Troszke jeszcze poczytam o innych gatunkach porozmawiam z hodowcami z ZTwW i jeszcze napisze o moich doswiadczeniach w laczeniu gatunkow.
W temacie:Gekon Lamparci z innymi gekonami???
28 grudnia 2008 - 17:39
Co do takiego zachowania samic rozmawialem z sprzedajacym moich gekow,1 samice probowal przelozyc do 3 grup gdzie w kazdej byla atakowana.Pierwsza grupa byla hodowana od ''malego'' w jednym terra,kolejne grupy byly kompletowane osobno.Podobne zachowanie moze wystapic z innymi gatunkami w srod samic tylko gorzej bylo by z samcami,ale tu moga zadecydowac warunki w terra czyli odpowiednia wielkosc zbiornika i kryjowki,moze sobie ustala terytoria jesli nie no to uznam eksperyment za nie udany ale doswiadczenia zostana.Zanim ze wszystkim zaczne zrobie jeszcze jedno terra na drugie gekony.
- terrarium.pl
- → Ogląda profil: Posty: kris22
- Polityka prywatności
- Regulamin ·