Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


StefanTheAgama

Użytkownik od 09 kwi 2019
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny mar 13 2021 17:33

Moje posty

W temacie:Gekon lamparci

29 czerwca 2020 - 19:00

Ten weterynarz uratował kiedyś mojego żółwia, a więc liczę na to że da radę. Mimo iż nie ma doświadczenia z gadami daje to szansę że gekon przeżyje, wole to niż czekać i patrzeć jak mój gekon marnieje z dnia na dzień. 


W temacie:Gekon lamparci

29 czerwca 2020 - 18:22

Tak późno ponieważ, od końca lutego jadł tylko że mało, gorzej było z suplementami i właśnie od niedawna ma problemy z kośćmi. 

Tak jak niedawno napisałem w tym poście weterynarz z okolicy zgodził się zobaczyć co da się zrobić.

A do weta nie mogłem jechać bo ostatnio naprawdę dużo się u mnie dzieje.


W temacie:Wybór wyposażenia oraz terra dla heterodona zachodniego.

10 października 2019 - 19:27

Terra nie powinno gnić, wiem bo sam mam dwa drewniane, ale ustaw miskę stabilnie, ten gatunek lubi kopać, a wiec jeżeli będzie się kopał w pobliżu miska może się przechylić a woda rozlać, przez co może pojawić się grzyb. Polecam grzanie matą grzewczą, a żeby terrarium nie było puste dodaj korzenie kamienie gałęzie. 

Tak jak wcześniej na pisałem, ten gatunek lubi kopać daj grubą warstwę podłoża w który będzie mógł to robić, kryjówki nie są potrzebne, z tego co wyczytałem niezbyt chętnie w nich przebywają. Pojemnik na początek będzie odpowiedni, ale nie wiem jak będzie z zamianą pojemnika na terrarium, jest duża różnica w wielkości.


W temacie:Odmiany barwne.

24 sierpnia 2019 - 22:48

Dziękuje © 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.