Witam,dzisiaj rano kiedy wstałem i postanowiłem sprawdzić co słychać u mojego jeża zauważyłem ok.9 kolców leżących na jej kuwecie.Czy to normalne, lub jest to już jakaś choroba. Jeśli to normalne to czy jej odrosną, a jeśli to choroba to jakie leki mam podawać?
- terrarium.pl
- → Ogląda profil: Tematy: TheKiwi
- Przegląd
- Aktualizacje statusu
- Rekomendacje
- Znajomi
- Tematy
- Posty
- Blog
- Najlepsze odpowiedzi
- Galeria
- Filmy
- Hodowla z terrarium.com.pl
- System komentarzy
- Hodowla
TheKiwi
Użytkownik od 02 mar 2019W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny gru 12 2019 21:05
O Mnie
Statystyki społeczności
- Grupa Terrarysta
- Aktywnych postów 64
- Wyświetleń profilu 1 978
- Czas spędzony2 dni 22 godzin 39 minut 42 sekund
- Najbardziej aktywny w Początkujący hodowcy jaszczurek (15 postów )
- Wiek 19 lat
- Urodzony Grudzień 31, 2005
-
W terrarystyce od
2018
-
Płeć
Mężczyzna
Informacje kontaktowe
- Skąd: Polska / Kujawsko-pomorskie / Toruń
Narzędzia użytkownika
Znajomi
TheKiwi nie posiada jeszcze znajomych.
Ostatni goście
Moje tematy
Jeż gubi kolce
13 października 2019 - 08:37
Straszyki i patyczaki
05 października 2019 - 10:43
Hej, mam pytanie. Czy mógłbym trzymać straszyki nowogwinejskie(2 sztuki, samiec i samica) z patyczakami? Czy ta różnica międzygatunkowa nie przeszkadzałaby im w funkcjonowaniu?
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje !
Czy ta skrzydłokwiat jest trujący dla gekonów lamparcich?
03 sierpnia 2019 - 19:28
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy skrzydłokwiat jest trujący dla eublefarów lamparcich. Niedawno wpadłem na pomysł zrobienia terrarium które będzie miało klimat skalisto-piaskowy z róznymi roślinami. Miałem plan by na sam dół wsypać ziemię zasadzić rośliny a potem na to wysypać kamienie(o różnych długościach mniej więcej od 4-7cm). I tu naradza się moje pytanie. Ponieważ jako roślinę w pokoju mam skrzydłokwiat. A więc zastanawiam się czy będą chciały go zjeść jeśli go posadzę, lub on zaszkodzi im?
proszę o szybką pomoc.
Młoda samica złożyła jaja
27 lipca 2019 - 08:31
Witam, mam problem, przez ostatni miesiąc moja młoda samiczka eublefara(ok. 18 cm) chodziła napęczniała, myślałem że to przez to że zjadła drewienka dawałem jej oleju roślinnego bo myślałem że wtedy je wydali....do dzisiejszego. Dzisiaj rano kiedy poszedłem na nią sprawdzić, w terrarium pojawiło się ciemno żółte jajko, nie mam inkubatora, ale siedzi pod lampką grzewczą w wilgotnym piasku. Czy te jajo może być zapłodnione? Proszę o szybką pomoc!!
Jajka ampularii
17 czerwca 2019 - 17:11
Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było. Ale co z tego, czas przejść do głównego tematu.
Mam akwarium 25l w którym trzymam moje rybki,raka i ampularie. Miałem 2 sztuki, jedna obecnie została zjedzona przez raka. I od jakiegoś czasu zauważyłem że jedna zaczyna wchodzić na drugą ( jakiś tydzień temu). Dzisiaj muszę poprawić filtr bo mój rak lubi go demolować, podnoszę pokrywę a tam jajka. 2 pakiety. Bardzo chcę maluchy zatrzymać do dalszej hodowli, ale jeśli je tam zostawie, to jak zejdą zostaną zjedzone przez raka. I teraz naradza się moje pytanie, co mam zrobić by zachować jajka by wykluły się w bezpiecznych warunkach w których nic im nie zagrozi (uprzedzam, nie, nie przeniose raka bo nie mam akwa drugiego na nią)
Za wszystkie odpowiedzi dziękuje.
- terrarium.pl
- → Ogląda profil: Tematy: TheKiwi
- Polityka prywatności
- Regulamin ·