Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
Tu chodzi o zdrowie żółwia stepowego!!

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
13 odpowiedzi na ten temat

#11 frydrych1

frydrych1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5390 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wałbrzych

Napisany 16 listopad 2005 - 16:47

Dostalem je wczoraj i nie wiem moze dla tego ale nie jedza jeszcze za duzo cos tam podskubal samiec, nie widzialem zeby jadla samica.....samica chodzi sobie ale nie uzywa tylnych nog lecz ma je silne lecz troszke chude nie wiem czemu ich nie uzywa jak ja wezme na rece czy podniose jej przud to wtedy normalnie zasówa tylnymi nogami a jak chodzi sama to tylko czasem odepchnie sie jedna noga gdy juz przednie lapy nie daja rady...

Podobne tematy: Tu chodzi o zdrowie żółwia stepowego!!     x

#12 JoShi

JoShi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5859 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 16 listopad 2005 - 18:01

To typowy obiaw. na razie postepuj z nia tak jak Ci powiedzialam. Oczywiscie skoro sa tak krotko u ciebie to normalne, ze nie jedza za duzo. Za kilka dni powinny zaczac jesc normalnie. Ogrzewaj, naswietlai, karm dobrze i za kilka miesiecy bedzie hulac jak nowa ;)

#13 frydrych1

frydrych1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5390 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wałbrzych

Napisany 16 listopad 2005 - 19:20

mam ogromna nadzieje bo obiecalem bylemu wlascicielowi ze postawie ja na nogi :) a sam nie moge patrzec jak taki wolny zolw porusza sie jeszcze wolniej :) ale dziwi mnie to ze samiec jest zdrowiutki a samica ma ten problem a przeciez byly od malego razem...

#14 JoShi

JoShi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5859 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 17 listopad 2005 - 10:52

ale dziwi mnie to ze samiec jest zdrowiutki a samica ma ten problem a przeciez byly od malego razem...

Widac samiec ma silniejszy organiym, ale ya jakis cyas i on bz chorowal.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).