Witam mam pytanie odnośnie karmienia, hodowca od którego brałam węża mówił mi ze mam conajmniej 2/3 oseskami karmić węża, tylko pytanie w jakim czasie mam podać po pierwszej myszce kolejnego, jak już połknie czy poczekać chwile?
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 09 marca 2024 - 11:52
Podobne tematy: Karmienie węża zbożowego 3 oseskami x
Kupię
Zakupię węża zbożowego odmiany blizzard / Pilneskwirek, Wczoraj, 18:30 |
|
|
|||
żywienie
Jaszczurki
Karmienie świerszczamiEwelina8383 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Z czego terrarium dla węża zbożowego?niksi, 18 maj 2026 |
|
|
|
||
warunki hodowli
Węże
Transport weza zbożowego - 24 godzinyTurboTomek, 12 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 09 marca 2024 - 12:00
Myślę, że na spokojnie możesz po 15/30 sekundach po połknięciu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 09 marca 2024 - 14:03
Witam mam pytanie odnośnie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów
Serwisy współpracujące:
Agama brodata |
Modliszki |
Straszyki |
Ptaszniki |
Legwan zielony |
Gekon lamparci |
Boa dusiciel |
Jaszczurki
Gekon lamparci
Legwan zielony


