Witam, zrobiłam nowe terrarium ze ścianką z korka ze sprasowanego drewna z drzewa korkowego dla drzewołazów . Po tygodniu na korku miejscami pojawił się biały nalot. Czy powinnam zabezpieczyć czymś korek by nie pleśniał ? Co mogę zrobić nie wyjmując żabek z terrarium by ich nie stresować ?
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 02 października 2022 - 09:29
Podobne tematy: Ściana korkowa w terrarium x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
#2
Napisany 05 października 2022 - 21:03
Na razie oczyszczaj na bierząco lub zostaw, jeżeli nie ma...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 06 października 2022 - 13:35
Bardzo dziękuję za podpowiedź. Nie bardzo mogę zmniejszyć wilgotność bo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


