witajcie dzis moja brachypelma hamorii liniala na l6 lecz nie obylo sie bez problemow pajak zablokowal jedno odnoze w wylince pomyslalem ze go zostawie pajak sie obrocil i teraz widze ze cieknie limfa. co mam zrobic?
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 01 sierpnia 2022 - 20:07
Podobne tematy: Problem z wylinka x
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
początkujący owady
Straszyki
Problem z wysoką śmiertelnością u straszyków australijskichkak4s, 17 kwi 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
![]() |
Problem z Phyllocrania ParadoxaLily_Simons, 03 mar 2026 |
|
|
||
terrarium - ogrzewanie
Budowa, osprzęt
Problem z dogrzaniem terrariumLakiMaLagi, 07 mar 2026 |
|
|
|
#2
Napisany 05 sierpnia 2022 - 20:14
Albo on się pozbędzie nogi, albo Ty mu ją odetniesz....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



