Witam, zaczalem robic scianke w terrarium mojego gekona orzesionego. Czy jest jakis silikon ktory nie powinien byc stosowany w terrarium ze wzgledu na toksycznosc itd? Chwilowo posiadam 3 silikony: uniwersalny, dekarski oraz sanitarny, czy moge ich uzyc do scianki?
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 10 maja 2022 - 14:53
Podobne tematy: Silikon w terrarium Gekona Orzęsionego. x
Kupię
przygarnę gekona/PYTONA KRÓLEWSKIEGOkomarzyca |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 10 maja 2022 - 22:08
Nic mi nie wiadomo o toksyczności silikonów, sanitarny posiada jakieś...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 18 maja 2022 - 11:35
Uniwersalnego używałem, chyba Soudala.
Ale najlepiej ten terrarystyczny/akwarystyczny w białych...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



