Witam mam takie pytanie, co to może być? Myslalam ze może początek wylinki ale nigdzie indziej na wężu tego nie ma.
Załączone pliki
Edytowany przez Ciuciurak, 07 grudnia 2021 - 09:41.
Napisany 05 grudnia 2021 - 22:30
Edytowany przez Ciuciurak, 07 grudnia 2021 - 09:41.
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
Sprzedam węże
Sprzeadaje swoje oczko w głowie BOA CESARSKI - wyjazd na studiaKKAOK, 09 cze 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
linienie
Skorpiony
Heterometrus silenus - problem z wylinkąogor_89, 05 lut 2026 |
|
|
|||
linienie
Modliszki
Udana wylinka Hymenopsus Coronatus stadium Imagopigula6329, 01 lut 2026 |
|
|
Napisany 20 grudnia 2021 - 08:23
Wydaje mi się że to kawałek wylinki, która się urwała....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 20 grudnia 2021 - 08:29
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów