Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - oświetlenie

- - - - -  
Oświetlenie paludarium ze starego akwarium.




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Loralnorr

Loralnorr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1396 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 listopada 2021 - 01:24

Witam, posiadam takie oto otwarte "paludarium" roślinne wykonane w starym akwarium panoramiczny, o wymiarach dł. 60cm, szer. bocznej ścianki 26cm, szer. środka 30cm, wysokość 30cm. 

Tutaj stare zdjęcie zbiornika: https://drive.google.com/file/d/1XqQDzn44Fcx-PdVqMVCkPzj3l81pgWvu/view?usp=sharing

 

Struktura zbudowana z pianki montażowej na to silikon i włókno kokosowe i wkomponowane w całość doniczki z torfem i korzeń. W części wodnej siedzi jakiś malutki filtr. Jak na razie było doświetlane starymi świetlówkami akwariowymi ale niestety padły, tak wiec chciałbym czymś oświetlić ten zbiornik i zapewnić roślinom światło do wzrostu. Zwierząt żadnych w zbiorniku nie ma aczkolwiek zastanawiałem się nad krewetkami. Rośliny jak na razie jakiś mały...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Edytowany przez Loralnorr, 23 listopada 2021 - 01:26.





Podobne tematy: Oświetlenie paludarium ze starego akwarium.     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2858 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 listopada 2021 - 13:05

Myślę, że belki LED będą lepszym wyborem, biorąc po uwagę,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#3 Loralnorr

Loralnorr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1396 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 listopada 2021 - 14:08

Hmm, tak szukałem i znalazłem coś takiego myślisz że będzie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2858 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 listopada 2021 - 21:21

Myślę, że tak. Może gdzieś będzie filmik prezentujący jej działanie....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#5 Loralnorr

Loralnorr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1396 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 30 listopada 2021 - 16:59

Niestety nie znalazłem jej prezentacji na internecie, ale znalazłem jeszcze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2858 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 30 listopada 2021 - 17:34

Belka od SunSun ma więcej diod, więc powinna być jaśniejsza. 








0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.